reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nad wode z maluchem

pati1987

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2010
Postów
59
Witam wszystkich!!! prosze poradzcie mi czy z 6 miesiecznym dzieckiem mozna wybrac sie nad wode?? co o tym sadzicie?? blagam o opinie :)




 
reklama
Ja jezdziłam z małym zarwono nad jezioro jak i nad morze...:tak: mały uczestniczy w zajeciach na basenie i wody sie nie boi. Wystarczylo go zapoznac z tempeatura i bawil sie w najlepsze
 
witam! my jezdzimy z 3-miesiecznym synkiem nad morze.musze dodac jednak,ze zawsze raniutko na 2-3h bo mieszkamy w upalnym kraju.zawsze smarujemy malego kremem o wysokim filtrze i nawet juz nozki zamoczyl.lezy w wozeczku a my sie opalamy!
 
Ja jezdziłam z małym zarwono nad jezioro jak i nad morze...:tak: mały uczestniczy w zajeciach na basenie i wody sie nie boi. Wystarczylo go zapoznac z tempeatura i bawil sie w najlepsze

Od kiedy chodzisz z synkiem na basen? Też bym chciała chodzić ze swoim dzieckiem, ale właśnie nie mam pojęcia w jakim wieku wybrać się pierwszy raz?
 
my byliśmy w tym roku w Kołobrzegu, Julka nie bała się wejść do morza, kąpała się długo w tej lodowatej wodzie i też nic kompletnie jej nie było. Dodam że pierwszego dnia woda miała az 9 st, następnego 17, spora różnica. Pierwszego dnia moczyła się do pasa, następne dni ostro się pluskała. Tyle że my hartujemy mała od urodzenia więc może i dlatego świetnie zniosła taką lodowatą wodę.
 
reklama
my z moim jeździmy, jak miał 3 tygodnie, to byliśmy nad morzem- spał sały czas, teraz jeździmy nad jeziorko, młody zawsze śpi :)
ale kąpać, jeszcze go nie kąpałam, dopiero od września wybieramy się z nim na basen
 
Do góry