reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadciśnienie na początku ciąży

reklama
Hej, ja od początku ciąży miałam podwyższone ciśnienie i od początku brałam Dopegyt 2xdziennie. Ciąża przebiegała prawidłowo i nic się nie dzialo:-)
 
Hej, ja od początku ciąży miałam podwyższone ciśnienie i od początku brałam Dopegyt 2xdziennie. Ciąża przebiegała prawidłowo i nic się nie dzialo:-)
I spadało to ciśnienie po tabletkach ? Ja mam wrażenie że rano jest ok a wieczorem już 140/90 przed wzięciem tabletki Też biorę 2razy 1
Jakie miałaś to ciśnienie podwyższone?
 
Powiem Ci ze unormowal mi się i miałam tam na granicach 120/80 więc książkowe, chyba że zbliżała się wizyta u lekarza i zawsze 147/90
 
Możesz zasugerować lekarzowi zwiększenie dawki jak czujesz że licho działa. Mój lekarz pytał zawsze męża czy że mną wytrzymuje bo jak nie to zawsze może zwiększyć dawke:-)
 
Do góry