reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierne pocenie

ja naprawdę nie widzę żadnej różnicy między ziają a etiaxilem a używałam to i to, innych też używałam i to faktycznie nie było to samo, ale ziaja działa rewelacyjnie
 
reklama
No przecież koleżanka tutaj pisze, ze jej pomaga etiaxil. W bardziej ekstremalnych przypadkach trzeba wybrać sie na botoks. Zabieg ten wykonywany jest nie tylko na zmarszczki ale pomaga również w problemach z poceniem się.... Blokuje polączenia nerwowe tak więc osoba, ktora się mu podda tak bardzo się nie poci.
 
Antyperspirant można zrobić samemu i jest bardzo skuteczny! Podaję przepis: pół szklanki oleju kokosowego, ćwierć szklanki sody oczyszczonej, kolejne ćwierć skrobi ziemniaczanej lub kukurydzianej, odrobina olejku esencjonalnego (np z limonki, ale inny tez się sprawdzi). Wszystko mieszamy ze sobą dokładnie i zamykamy w słoiczku. Wcieramy go rękoma. Jest naprawdę mega!
 
Jedyny skuteczny bloker, który dobrze chroni przed poceniem to SVR Spirial Extreme. U mnie sprawdził się nawet na wakacjach w Tajladii przy + 35 :)
 
Do butów wrzucaj torebki z herbatą (jak ich nie masz na nogach oczywiście ). Herbata wyciąga brzydkie zapachy. Ale ze stopami nie pomogę. Sama przy tych upałach wyjeżdżam z klapków po domu ;)

Jeśli miałabym tutaj polecić wygodne buty na co dzień to będą to buty firmy Birkenstock. Osobiscie uwielbiam obuwie tej firmy po domu ale i na zewnątrz, są wygodne oraz dobrze się w nich czuję.
 
Ostatnia edycja:
Do góry