reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadpobudliwy niemowlak

kika88888888

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2018
Postów
19
Od kilkunastu dni mam dylemat z moim niespełna 7 miesięcznym synkiem.Jest b.ruchliwy,iskra .ale gdy się bawi szybko się nudzi i poprostu wrzeszczy,piszczy,nerwowo gryzie zabawki, ze złością uderza zabawką w drugą albo podloge.Podnsi taki krzyk ,pisk jakbym go obdzierala ze skóry,uspokajanie nic nie da,brak kontaktu z nim wtedy,.Musze go wziąć na ręce dopiero się uspakaja.W nocy jak przekłada się z boku na bok to robi b.gwaltownie szybko,bach ....i nogi w górę.Wyszly mu dolne jedynki , myślałam że to od tego,ale ząbki są już .Nie wiem co myśleć, boję się co będzie dalej,czy takie male dzieci mogą byc tak ,,wsciekle '', czy to minie?
 
reklama
Mój się tak denerwował jak coś chciał, a np. nie mógł się ruszyć, bo jeszcze nie raczkował ani w ogóle się nie przemieszczał. Bardzo ciężko było go zająć czymkolwiek w tym wieku, bo ciągle nerwy że on coś chce zrobić, ale jeszcze nie może/nie potrafi. Minęło oczywiście, jak wszystko:) Nie wiem czy to może być powodem w twoim przypadku, bo piszesz że synek jest ruchliwy, w każdym razie myślę że taka "wściekłość" jest normalna w tym wieku.
 
Ja bym obserwowała... Prawdopodobnie to nic groźnego i przejdzie ale gdyby się nasilało poszłabym do neurologa.
 
Do góry