reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadwaga

stepienk24_12

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2020
Postów
106
Byłam dzisiaj na kontrolnej wizycie u gin jestem w 32+2 tyg i mi lekarz powiedział że nie mogę więcej przytyć bo przytyłam już 10 kg niestety mam nadwagę ale jak ja mam to zrobić żeby nie przytyć a termin mam dopiero na 27 listopada. Dodam że jem wszystko na parze bez dodatku soli nie jem słodyczy fast food też nie jem jedynie musiałabym nic nie jeść żeby nie przytyć
 
reklama
Byłam dzisiaj na kontrolnej wizycie u gin jestem w 32+2 tyg i mi lekarz powiedział że nie mogę więcej przytyć bo przytyłam już 10 kg niestety mam nadwagę ale jak ja mam to zrobić żeby nie przytyć a termin mam dopiero na 27 listopada. Dodam że jem wszystko na parze bez dodatku soli nie jem słodyczy fast food też nie jem jedynie musiałabym nic nie jeść żeby nie przytyć
Jestem 32+5tc obecnie. Aż poszłam się zważyć. Waga pokazuje 79kg. Zaczynałam z 66kg. To moja trzecia ciąża. W poprzednich tyłam ok 13-14kg, więc chyba idę na rekord🤣, pewnie będzie z 16kg.
A wszyscy mówią że tak ładnie wyglądam, brzuch nie za duży, cera i włosy rewelacja. Wyniki dobre, poza lekką anemią.
I jem na co mam ochotę. 10kg to super wynik na tym etapie. Przecież nie zaczniesz nagle jeść niewiadomo ile. Nie przejmuj się lekarzem. Nie powinien Cię dołować. Jakbyś przytyła 20kg na tym etapie to rozumiem, że by coś powiedział, ale 10kg?!
Nie każda z nas to księżna Kate albo Lewandowska...😅😂
 
Dokładnie. U mnie niestety w rodzinie jest tendencja do tycia mi po 1 ciąży ciężko było zbić wagę druga ciążę zaczynałam z wagą 100 kg mam nadzieję że do porodu pójdę z wagą 120 max . Dobrze że siłownię mam koło siebie to po ciąży się odrazu zapisze o bd próbować zbić wagę
 
Ehh dziewczyno dla pocieszenia waże o dużo więcej (nie ma się czym chwalić wiem) ponad 100 kg. Też rodze w listopadzie. Przytyłam tylko 2 kg nie mam pojęcia jakim cudem. W poprzedniej ciąży zaczynałam z mniejszą wagą 113kg z synem i przytyłam 15 kg. Czasem mamy więcej wody w organizmie. Myślę że już robisz dużo. Trzymaj się i nie daj się zwarjować :*
Byłam dzisiaj na kontrolnej wizycie u gin jestem w 32+2 tyg i mi lekarz powiedział że nie mogę więcej przytyć bo przytyłam już 10 kg niestety mam nadwagę ale jak ja mam to zrobić żeby nie przytyć a termin mam dopiero na 27 listopada. Dodam że jem wszystko na parze bez dodatku soli nie jem słodyczy fast food też nie jem jedynie musiałabym nic nie jeść żeby nie przytyć
 
Ja przytyłam 12kg i też musiałam się pilnować z wagą. Było ciężko bo jadłam tylko dwa posiłki z powodu zgagi a i tak przybierałam. Nawet położna kazała zacząć biegać z wózkiem przy okazji jak będe na spacerze z synkiem. Jak urodziłam to córka ważyła 4710g i po porodzie zeszło ze mnie 14kg. No niestety waga będzie sie Tobie zmieniać do końca. Niby dziecko przybiera mało ale jednak. :)
 
Racja po porodzie w domu bd miała 2 to przy nich bd miała siłownię więc szybko powinnam zrzucić wagę 😂😂 tylko mnie zastanawia czy bd miala teraz CC czy nn pierwszy poród to była CC
 
Racja po porodzie w domu bd miała 2 to przy nich bd miała siłownię więc szybko powinnam zrzucić wagę [emoji23][emoji23] tylko mnie zastanawia czy bd miala teraz CC czy nn pierwszy poród to była CC
Ja niewiem jak jest w Polsce ale ja rodziłam SN. Powiedzieli że mała nie będzie miala wiecej niz 3900 [emoji1787]
 
Do dziewczyn które zaczynaly ciążę ciążę waga ponad 100kg. Czy ciężko było zajść w ciążę? Pytam bo do małych nie należę 🥲
 
Ja przed zajściem ważyłam około 85 kilogramów, do drugiego trymestru schudłam do 79,a teraz 84,wiec w sumie nie jest źle.
U mnie ciężko było zajść, ale w końcu się udało...
 
reklama
Do góry