reklama

nadwrażliwość

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Anusiaa, 7 Kwiecień 2012.

1. Anusiaa

Anusiaa Początkująca w BB

Witam. Jestem tu nowa i mam problem z moim 4 letnim synkiem. Od jakiegoś czasu przeszkadza mu ubranko w okolicy karku i ramion, ciągle sobie poprawia i podciąga. Wygląda to tak jak by sobie barkiem poprawiał bluzkę. Myślałam że to jakieś uczulenie ale na skórze nic nie widać, a jak go zapytam dlaczego tak robi to mówi że go tam drażni. Czy któraś z was miała taki problem ze swoim dzieckiem albo spotkała się z taką przypadłością?

2. anitha

anitha Fanka BB :)

moj syn jest przewrazliwiony na punkcie metek. kiedys go jedna draznila i teraz kaze sobie wszystkie metki wycinac bezwzgledu na to czy jest na koszucle z boku na karku.. nie mam pojecia czemu na ramionach moze mu przeszkadzac ale na karku moga byc to metki

3. reklama
  4. Anusiaa

Anusiaa Początkująca w BB

nie to nie metki. czasami jak mu założę koszule to trzyma kołnierzyk rączkami tak żeby mu nie dotykał do szyi, i strasznie się denerwuje musze szybko go przebierać w coś co mu mniej przeszkadza. może to jakaś przeczulica czytałam o tym ale to u dorosłych występowało.

5. masebi

masebi Fanka BB :)

To samo - nic nie może byc "koło" szyi. Najgorzej jest ze swetrami. Muszę jej zakładać chusteczkę pod. Zaczęło się od tego, jak babcia dała jej sweterek gryzący :-) Ale to też coś genetycznego - ja też tak mam. Nie mogę mieć metek! :-)

Jak nie ma wysypki, to po prostu ma wrażliwą skórę i go drażni. Moja córa ma atopowe zapalenie skóry i może przez to skóra nie toleruje miejsc, które przy poceniu np, ocierają sie o materiał - drażni skórę.

Poleć forum