reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadżerka a wczesna ciąża!

xXxIzuLQaxXx

Mamusia :)
Dołączył(a)
12 Maj 2009
Postów
8 781
Miasto
Za*dupie xd
Kochane, pomocy!

Źle sobie wszystko obliczyłam, cykl mi się przestawił, i mam mały problem. 17 stycznia mam mieć wymrażaną nadżerkę. Przed wczoraj (10 stycznia, był to 4 dzień cyklu, miała byc jeszcze @) doszło do pełnego stosunku z finałem we mnie. W nocy z 10 na 11 stycznia dostałam śluz płodny (pare godzin po stosunku).

Jakie sa szanse że dojdzie do zapłodnienia? Skrócił mi się cykl.

Czy podczas tego zabiegu może dojść do poronienia, jeżeli by teraz na dniach doszło do zapłodnienia?

Czy jest szansa że lekarze wykryją już ciąże, jeśliby doszło do zapłodnienia?

Prosze o odpowiedzi bo bardzo się boję.. Pragne drugiego dziecka, ale dopiero po zabiegu.. A boję się że zajdę w ciąże teraz i poronię podczas zabiegu :( Na zabieg czekałam bardzo długo, nie chcę siać paniki w rodzinie, dlaczego nie idę.. Bo co jeśli się okaże że nic z tego?
 
reklama
porozmawiaj z lekarzem o swoich obawach, niech zdecyduje czy w takiej sytuacji należy przesuąć ten zabieg i czy niesie on zagrożenie dla ewentualnej ciąży...
 
Do góry