reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nadżerka i cysta na jajniku w ciąży

G

gość xyz

Gość
Witajcie.
wiem, że na forum na pewno znalazłabym odpowiedź, ale jestem trochę wystraszona i ciężko mi cokolwiek poszukać ze strachu- przepraszam że niepotrzebnie zaśmiecam wątek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witaj, z tego co wiem to nadżerka w ciąży nie jest straszna, nawet słyszałam opinie że ciąza ją leczy, ja sama miałam lekką nadżerkę w pierwszej ciąży, wszystko było ok, dodajmy od razu ze to początkowa nadżerka
co do cysty nie mam pojęcia, ale najlepiej zapytaj się lekarza przecież wiem co robi i jakie mogą być związane z tym zagrożenia
pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Witaj , jestem w podobnej jak ty sytuacji, tzn. również z cystą niewiadomego pochodzenia:)
Mój gin powiedział , żeby się nie martwić , najprawdopodobniej cysta sama się wchłonie , właśnie dzięki ciąży , i ciąży to niczym nie grozi.Pozdrawiam
 
Nie ma się czym martwić. Ja jak pierwszy raz poszłam do pani dr to wyszłam z gabinetu z płaczem - dowiedziałam się, że jestem
w ciąży a jednocześnie, że mam wielką torbiel 8cm x 5cm. Miałam tak samo jak kasia_8481, że z nerwów o nic nie zapytałam.
Ale na następnej wizycie dowiedziałam się, że torbiel niczemu nie grozi i pewnie się wchłonie. I tak się stało :)
Po dwóch tygodniach, nawet pani dr była w szoku, bo ledwo znalazła tą torbiel, która w tym czasie zmniejszyła się do rozmiaru 2cm x 3cm. Co prawda narobiła mi ta torbiel strachu bo przez nią zaczęłam krwawić i myślałam, że coś z ciążą ale okazało się, że jest wszystko w porządku.
Do tego mam też małą nadżerkę ale pani dr powiedziała, że tym zajmiemy się już po porodzie, bo to niczemu nie przeszkadza :)
Dodam, że mi lekarka powiedziała, że nawet gdyby ta torbiel się nie wchłonęła to i tak ciąży w żaden sposób by nie zagrażała.

Tak więc nie ma się czym martwić :)


https://www.babyboom.pl/forum/members/kasia_8481-54241.html
 
Do góry