reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadżerka w ciąży

Marta200x

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Lipiec 2019
Postów
500
Witam
Obecnie jestem w 17tc. Miesiąc temu zaczęły się u mnie plamienia /krwawienia. Lekarka najpierw wykryła krwiaka podkosmowkowego . Dostałam Duphaston 3x1 i nakaz leżenia . Po 4tygodniach na wizycie krwiak prawie się wchłonął ale lekarka zauważyła nadżerkę na szyjce . Stąd czerwone krwawienia które pojawiają się średnio raz w tygodniu i trwają bardzo krótko. Ostatnia cytologię miałam robiona 2 miesiące temu i było ok. Lekarz postraszył coś o komórkach nowotworowych . Aktualnie czekam na wyniki cytologii.
Czy borykała się któraś z nadżerka w ciąży i co za tym idzie krwawieniami ? Jak to się skończyło ?
 
reklama
Witam
Obecnie jestem w 17tc. Miesiąc temu zaczęły się u mnie plamienia /krwawienia. Lekarka najpierw wykryła krwiaka podkosmowkowego . Dostałam Duphaston 3x1 i nakaz leżenia . Po 4tygodniach na wizycie krwiak prawie się wchłonął ale lekarka zauważyła nadżerkę na szyjce . Stąd czerwone krwawienia które pojawiają się średnio raz w tygodniu i trwają bardzo krótko. Ostatnia cytologię miałam robiona 2 miesiące temu i było ok. Lekarz postraszył coś o komórkach nowotworowych . Aktualnie czekam na wyniki cytologii.
Czy borykała się któraś z nadżerka w ciąży i co za tym idzie krwawieniami ? Jak to się skończyło ?
Witam, miałam nadżerkę w drugiej ciąży ale bez plamień.
Po połogu miałam zabieg usuwania nadżerki i od tego czasu (a minęło 12 lat) zero problemów.
 
Ja też mam nadzerke. Ale żadnych plamien. 22 tc. Biorę od samego początku 2x 100mg luteiny dopochwowo.
 
Witam
Obecnie jestem w 17tc. Miesiąc temu zaczęły się u mnie plamienia /krwawienia. Lekarka najpierw wykryła krwiaka podkosmowkowego . Dostałam Duphaston 3x1 i nakaz leżenia . Po 4tygodniach na wizycie krwiak prawie się wchłonął ale lekarka zauważyła nadżerkę na szyjce . Stąd czerwone krwawienia które pojawiają się średnio raz w tygodniu i trwają bardzo krótko. Ostatnia cytologię miałam robiona 2 miesiące temu i było ok. Lekarz postraszył coś o komórkach nowotworowych . Aktualnie czekam na wyniki cytologii.
Czy borykała się któraś z nadżerka w ciąży i co za tym idzie krwawieniami ? Jak to się skończyło ?
Ja również miałam nadżerkę w ciąży w 9 tygodniu dostałam plamienie/krawiewienie po załatwieniu się trzy dni leżałam w szpitalu od razu po przyjęciu lekarz stwierdził plamienie z nadżerki. Dostałam duphaston 3*dziennie brałam jakoś do 14 tc. Ostatnie plamienie miałam właśnie w 14 tc po badaniu prenatalnym lekarz trochę mi „tam” powiercił przy badaniu plamienia występowały u mnie lekkie raz w tygodniu ale tak jak mówię skończyły się w 14 tc i narazie spokój oby już tak do końca. Cytologia wyszła w porządku. Tzn stan zapalny ale bez żadnych komórek nowotworowych.
 
Do góry