reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadżerka

o kurcze,tez dawno temu mialam wypalana,na dobra sprawe w 100% nie odpowiem na to pytanie...
Tak siegam pamiecia to u mnie troche to trwalo,chyba nawet do nastepnego okresu,a wypalana mialam jakos tak 2,3 dni po@,z tymze na poczatku byly obfite a potem to juz troche...
 
reklama
Ja również mam nadżerkę ale lekarz na razie nie zalecał wypalania więc chyba nie jest tak tak duża. Jakie są powody do zrobienia takiej wypalanki.
 
Bratowa miała wypalaną. Bardzo źle zniosła zabieg. Przez 2-3 tygodnie problem z upławami. Jeśli martwisz się o swoje zdrowie, skontaktuj się z ginekologiem.
 
Mam nadżerkę ale mi jej nie wypalali mi również mówiono ze nic nie boli bo teraz jakoś laserowo to robią.Mam nadzieje że nie będę musiała tego przechodzić.
 
Ja jestem w ciąży i mam duza nadzerke. Lekarz przepisal mi tabletki z nystatyna ale niewiele pomogly:/ Mowi,ze w trakcie ciąży nic nie można z nadzerka robic. Boje sie tych wypalan, bo piszecie, ze to boli, az nie chce o tym myslec :(
 
reklama
Nie nastawiaj się na ten zabieg negatywnie. Nie każda kobieta znosi go aż tak źle. Znajoma miała wypaloną nadżerkę i bardzo szybko wróciła do formy. Może być również tak, iż po porodzie sama się wchłonie i zabieg w ogóle nie będzie potrzebny.
 
Do góry