reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadżerka

Ja swoją nadżereczkę miałam zamrażaną w przychodni na kontrakcie NFZ i nic nie płaciłam.

Nic też mnie w trakcie nie bolało, jedynie ok 1 godziny po zabiegu czułam ból w podbrzuszu i to wszystko.
 
reklama
Ja też miałam zamrażaną nadżerke,w przychodni i nic nie płaciłam.Sam zabieg trwał zaledwie pięć minut i był całkowicie bezbolesny :tak:
 
Ja też miałam wypalaną nadżerke pare miesięcy temu i powiem że mnie tez bolalo...lekarz mi powiedział że jak bedzie mnie bolalo to przerwie i znowu zacznie...sprzęt był śmieszny ale smród okropny dlatego że wypala to ciekłym azotem i to jest pod prądem:baffled:...naszczęście wszystko jest w porządku i dobrze się zagoiło i nie musze mieć kolejnej :-)
 
ja miałam wypalaną nadżerkę( blacha, długopisik z drucikiem, smród okropny) już dwa razy w prywatnym gabinecie(raz ok 10lat temu, drugą niecałe 3 lata). Ale nic a nic nie bolało, może dlatego, że przed wyjściem z domu na zabieg zaaplikowałam czopek Tramalu (w\g wskazania lekarza). Zabieg trwał ok. 5min. I był baaardzo drogi -400pln
 
hej ja mialam bardzo duza nadżerke od 16rż. :szok: ale zdecydowalam sie na wymrażanke i jestem bardzo zadowolona polecam innym nie bolalo nie smierdzialo nic nie czulam szybko sie zagoilo jedyny minus to to ze pozniej leci ta wydzielina z pochwy:baffled: i nie drogie ja zaplacila 200zl
 
Mi wykryli nadżerkę teraz, na przełomie 8 i 9 tygodnia ciąży. Mam nadzieję, że po porodzie zniknie samoistnie :-) Na razie nie mam zamiaru zaprzątać sobie głowy myślami o ewentualnym zabiegu.
 
reklama
Do góry