reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nadzieja

domcia2212

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam. Wczoraj zrobiłam test ciążowy bo spóźnia mi się @ i temperatura od paru dni jest wysoka. Pokazały dwie kreski ta druga jasna ale widoczna. Pojawiły się plamienia. Zrobiłam dwa różne testy i wyszły negatywne dzwoniłam do mojej ginekolog i powiedziała że mam beta nam wszystko powie. Czy jest jeszcze jakaś szansa że ciąża się utrzyma?

reklama

elfoo1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tylko beta da Ci jasna odpowiedź...
Ja na początku poprzedniej ciazy też miałam plamienia, dostałam duphaston i wszystko skończyło się dobrze. Nadzieja zawsze umiera ostatnia! Powodzenia i trzymam kciuki

domcia2212

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To już druga strata w tym roku. W marcu również poroniłam na samym początku

Fado123

Rozwiązania
3
Ale skąd wiesz że już po wszystkim ??? Krwawisz ??? Byłaś na becie?

Natalia198777

Rozwiązania
0
Ja bym się temp nie sugerowała wg mnie to nie jest jakis 100 % wyznacznik. Ja w ciąży na początku temp miałam ciągle taka samą. Też miałam plamienia na początku i krwawienia przez krwiaki a teraz zaczynam 41 tc

domcia2212

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Testy też mnie martwią bo dzień wcześniej pozytywny A na następny dzień już negatywny. Pozostaje mi na spokojnej czekać do jutra żeby zrobić betę

reklama

Wiola35*

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Z testami bywa różnie. Spokojnie poczekaj do jutra, zrób sobie badanie krwi i będzie wszystko wiadomo. Ja w każdym razie trzymam kciuki i wysyłam pozytywne fluidy ciążowe :) :)❤

Paula265

Rozwiązania
0
A testy były tej samej czulosci? Bo może jednego dnia zrobilas o większej czulosci np.10 a następnego o czulosci mniejszej np.25 i dlatego mogły wyjść negatywnie. Tutaj beta jak piszą dziewczyny i zrób najlepiej dwa razy w odstępie 48 godzin żeby sprawdzić przyrost :)

reklama
Do góry