reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naga prawda - anegdotki- czyli coś dla mamusiek umiejących śmiać się z siebie

reklama
Ale sie fajnie czyta te wasze wpadki!!! Po calym ciezkim dniu mozna sobie fanjnie humorek popreawic!!! Rewelacja!!!
 
NIE OLENKO NIE SKORZYSTAŁAM I SZCZERZE PISZAC NIGDY SIE NAD TYM NIEZASTANAWIAŁAM
WIECIE CO ZNOWU MI SIE COS PRZYPOMNIAŁO KIEDYS POSZLYSMY Z KIMPELA NA ZAKUPY I GDY TAK BUSZOWAŁYSMY PO SKLEPACH WIDZIAŁYSMY JAK MAMA KŁOCI SIE Z MAŁA DZIEWCZYNKA ALE NIE ZWROCIŁYSMY NA NIE ZBYTNIO UWAGI DOPIERO JAK STANEŁY PRZED NAMI W KASIE USŁYSZAŁYSMY JAK TO MAŁA CHCE JAKAS BLUZKE KTOREJ MAMA JEJ NIE CHCE KUPIC PO PARU MINUTACH SPRZECZKI MAŁA TAK SIE ZDENERWOWAŁA ZE WYSZŁA NA SRODEK SKLEPU I KRZYKNEŁA DO SWOJEJ MAMY COS TAKIEGO UWAGA!!!!
- JAK NIE KUPISZ MI TEJ BLUZKI TO POWIEM BABCI ZE CAŁUJESZ TATE W PTASZKA..............................BEZ KOMENTARZA
 
:szok: :-D :laugh2:
Już sobi wyobrażam jaką ta matka musiała mieć minę:eek: :baffled:
A tak swoją drogą to ciekawe skąd ta mała o tym wiedziała:confused:
 
To Znowu Ja
Pewbego Dnia Ide Sobie Z Siostrzencem Do Sklepu I Sie Przedrzezniamy W Jego Jezyku Iczyli Cos Na Zasadzie Cerwone Carne Cerwone Carne I Tak Mi To Utkwiło W Głowie Ze Jak Weszłam Do Piekarni Powiedzialam Do Ekspedientki Poprose Drozdowke Siara Na Maksa
 
nieżle z tym ptaszkiem.... może tata miał papugę, którą całowała mamusia:-)
A drozdóka no coż, śmiesne to stlaśnie:-):-)

Kiedyś byliśmy z Adasiem w szpitalu. Wtedy kiedy miał ten duży spadek masy ciała, przez ulewanie. Pólnoc, pani doktor robi mu USG brzuszka a ja nagle wystrzeliłam jak gumka z majtek - może on tak ma od wody gazowanej:szok: A Pani doktor zrobiła wielkie oczy, zamarła w bezruchu... wydusiła tylko... - to pani mu daje wodę gazowaną do picia ?! Oczywiście chodziło mi o to, że ja przy karmieniu piersią poijałam sobie wodę gazowaną:baffled:
 
reklama
BASIEŃKO ptaśka -hi hi dobre aż męża zawołałam:-D :-D :-D ,chyba bym się zapadłą pod ziemię jak by mi tak córka wystrzeliła:szok: :szok: .Biedni rodzice pewnie mają wspólny pokój:-D :-D :-D Ale poczekajcie same jak podrosną małe szkraby:-D :-D :-D
U nas ostatnio tak syn wparował do pokoju wlazł do łóżka między nas i lajcik ogląda sobie bajki a my zgłupieliśmy ,nie wiedziałam jak mam wyjść i się ubrać:-D :-D :-D .Oczywiście wygoniłam go do umycia zębów:-D :-D
 
Do góry