reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nagłe przejście z mleka mamy na mm

Kasiulka_1980

Mama Hani i Mai :-)
Dołączył(a)
3 Październik 2009
Postów
3 390
Miasto
Poznań
Witam,

Ze względu na zdiagnozowanie u mnie raka szyjki macicy muszę odstawić 3 miesięczną córkę od piersi ;-(

Mam czas do poniedziałku, żeby jakoś to zrobić.

Czy dawać jej na razie na przemian moje mleko i mm?

Czy oprócz mleka mm mam coś jej jeszcze podawać? np herbatki czy wodę?

Do tej pory córka była karmiona tylko moim mleczkiem

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź ze względu na goniący mnie czas...
 
reklama
witam,ja mojego babla tez musialam odstawic od piersi mozna powiedziec ze z godziny na godziny gdyz lekarz powiedzial ze w moim mleku jest jakas bakteria i nie moge malego karmic bo mial biegunki.poprostu poszlam do apteki,kupilam mleko i podalam malemu.pil ze smiakiem i mialam wrazenie ze takie mleko mu jeszcze bardziej smakuje niz z piersi:-)tak czy siak musisz podac mleko mm takze czym szybciej tym lepiej.ja podawalam nan HA a potem AR bo moj babel ulewal ale slyszalam tez duzo dobrych opinii o mleku bebilon.

przykro mi ze zdiagnozowali u ciebie raka szyjki macicy dlatego zycze ci powodzenia i bardzo szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!!!!:*:*
 
Patrząc realnie to jest bardzo krótki czas więc przewód pokarmowy pewnie nie zdąży się przyzwyczaić do zmiany mleka. Jednak obecnie mleka MM są przez dzieci bardzo dobrze tolerowane, na pewno zmienią się córce konsystencje kupek na bardziej twarde, mogą się pojawić wzdęcia wówczas dobrze sięgnąć po esputicon lub espumisan.
Proszę się nie martwić tak małe dziecko szybko zaakceptuje nowy smak mleka. Uważam, że powinna Pani karmić tyle ile Pani może, a wtedy kiedy nie będzie już to możliwe po prostu podać mleko mm.
 
Do góry