reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nagły przyrost wagi

D

Doloress

Gość
Witam serdecznie.
Do tej pory co miesiąc przybierałam do 1,5kg.
Ciągle jem tyle samo i nie zwiększyłam ilości przyjmowanego jedzenia, słodycze jem sporadycznie.
Ostatnio w 4 dni przybrałam 1,5kg po czym kolejne 4 dni dały również +2kg. Więc w tydzień przytyłam prawie 4kg.
Chciałam dodać, że w między czasie wylądowałam w szpitalu z napadem bólu brzucha i skórczami - okazało się, że mam 3 kamienie w nerkach ponad 1cm i puchną mi nogi.
 
reklama
Witam-przyczyną nagłego przyrostu masy ciała może być zatrzymanie dużej ilości płynów. Powinna być Pani pod stałą kontrolą ginekologa i urologa. Proszę zrobić sobie gospodarkę wodną przez 7 dni tzn zapisywać ilość przyjmowanych i wydalanych płynów-skontaktować się z lekarzem, aby sprawdził czy nie dochodzi do patologii. Pozdrawiam
 
Dziękuję za odpowiedź.
Rozumiem, że mam sprawdzić ile piję litrów i ile razy chodzę do wc???

pozdrawiam
 
Do góry