reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nagrobek dla dziecka

Vena tak mi przykro ze i Ciebie to spotkało dla Twej coreczki zapalm (*)....
ale sie ciesze ze Ci sie udało i masz przy sobie zdrowego dzidziusia.....Twój post to słowa nadzieii, wiary i fakt ze zawsze trzeba dazyc do tego celu....

Diana wierze ze Ci ciezko, mi tez serce sie kraja na sama mysl gdy jestem na cmentarzu i widze mnóstwo malutkich grobów....Oj podziwiam Cie ja bym nie byla wstanie zadnego pomnika zrobic.....rozpacz by mi nie pozwalala
Trzymaj sie
 
reklama
Gabrysiaa...... wiem ze ci ciezko Dlatego w takich chwilach najwazniejsze jest bys nie byla sama
Tule Cie i zycze duzoo sil bo beda Ci potrzebne:-(
 
My też w weekend zamawiamy pomniczek dla Julci
[*]
Będzie miała śliczny grobek z fioletowego kamienia...szkoda że to jedyne co możemy zrobić dla naszego Aniołeczka:(:(
 
Trzymaj się kochana - wiem jak Ci ciężko...
Naszego pomniczka jeszcze nie ma... w tym tygodniu ma być postawiony.
Będzie jasno różowy - chciałam biały, ale niestety ten zakład takiego nie sprowadza, a nie miałam jak wybrac sie do innego miasta(za mało czasu i brak samochodu - a grób córci jest 500 km od miejsca w którym mieszkam), teraz moja mama wszystkiego musi dopilnować, a ja za miesiąc przyjadę zobaczyć...
pozdrawiam
 
witajcie wierze wam jak wamjest cieżko bo mi tesz ja sama wybierałam nagrobek dla mojego kochanego aniołka tez mi cieszko z tym co sie stało mam do tej pory doła i załamanie jestem juz po pochowaniu mojego aniołka dopiero 2 tygodnie teraz odczuwam ze go nie mam
 
Beatko jeśli nie jest to dla Ciebie zbyt trudne. Napisz prosze co się stało.
I zapraszam Cię gorąco na wątek "ciąża po poronieniu" są tam naprawdę wspaniałe dziewczyny co straciły tak jak i Ty przedwcześnie swoje nienarodzone dzieci. Wcześniej czy później. Ale to bez znaczenia. Bo dla nas każda strata jest bardzo bolesna.
Nie bój się pisać o swoich przeżyciach bo każda z nas wie przez co przechodzisz. Wyrzuć to z siebie i zostań z Nami a napewno będzie Ci lepiej.

Dla Twojego Aniołka (*)(*)(*)
 
Nasz Krzyś ma na płycie wyryte "Tak Krótko Żyłem, a tak życ chciałem, Bóg tak chciał odejść musiałem..."

Ogólnie to wygląda tak:

Ś+P. Krzysio M.
05 . 03 . 2009 r. 39 t.c
"Tak Krótko Żyłem, a tak życ chciałem, Bóg tak chciał odejść musiałem..."
 
reklama
dziewczyny przypadkiem tu weszłam przeczytałam wszystkie wasze posty:-:)-:)-(
tak bardzo mi przykro :-:)-(
w moich modlitwach dołączę modlitwę za wasze aniołki....wieczny odpoczynek racz dać im Panie......
trzymajcie się kochane......
[*]
 
Do góry