reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najbardziej dokuczliwe dolegliwości ciążowe

Witam serdecznie :) Jak to jest (było) u Was z dolegliwościami na początku ciąży? Chodzi mi głównie o te, które Wam najbardziej dokuczały. Bo mi osobiście najbardziej dokuczają zaparcia. Przez nie potrafię budzić się w nocy po kilka razy i siedzieć w kibelku godzinami! Niekiedy tak mnie brzuch zaboli, ze myślę że oszaleję. Ale czuję że to od tych zaparć, bo przed ciążą też miałam z tym problemy a teraz jeszcze się nasiliły :-( Wiecie może co naturalnego pomaga na ten dokuczliwy problem?

dla mnie najcięższe byly mdłości/wymioty a pod koniec ciązy przeraźliwy klujący ból w pachwinach. dołoże jeszcze ból bioder w nocy, pomagał zwinięty koc wlożony między nogi.
 
reklama
Dziewczyny, a macie jakieś sposoby na wzdęcia? Jestem jak balon, masakra... Boli i męczy. Nie jem szczególnie wzdymających pokarmów, nie piję napojów gazowanych a i tak jest ŹLE :crazy:
 
Dla mnie najgorsze były wymioty przez 3-4 miesiące, które do teraz czasem się pojawiają. Na drugim miejscu była niemoc i słabnięcia. Na szczęście te przeszły.
 
Dziewczyny mogę Wam polecić z czystym sumieniem na mdłości akupresurowe opaski przeciwwymiotne SEA-BAND. Ja pierwszą ciążę się męczyłam okropnie do 5 miesiąca włacznie latałam kilka razy dziennie. W drugiej ciąży jak kupiłam te opaski to ciąża stała się przyjemnością :-)
 
Mi jak było niedobrze musiałam po prostu coś zjeść :D
na szczęście obyło się bez wymiotów

ale miałam tak osłabiony organizm że męczyło mnie przeziębienie
a najgorszy to katar przez który budziłam się w nocy i nie mogłam spać
nic nie pomagało :(

a teraz mnie straszą puchnące nogi
 
Cześć to nie dobrze że masz takie problemy,może lepiej pojść z tym do lekarza ? Moimi najwiekszymi dolegliwościami były nudności i wymioty ranne,strasznie to męczyło i często mdlałam także nie dało sie praktycznie nigdzie ruszyć samemu z domu :( a potem to juz przeszlo gdzies w 5 miesiącu,i zaczeły się bóle pleców
 
reklama
Do góry