reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najbardziej dokuczliwe dolegliwości ciążowe

reklama
Hej! Nie martw sie mnie tez tak bolaly zebra bo moj maluszek tak jak twoj byl bardzo aktywny i strasznie kopal (uwielbialam to jak mnie kopal choc czasem strasznie bolalo) zyczymy duzo zdrowka dla Was
 
Mnie męczą potworne mdłości (bez wymiotów), zaparcia i wzdęcia, bóle sutków, senność i bóle głowy (niskie ciśnienie standart 90/60 ;) ) i wrażliwość na zapachy-taki ze mnie pies gończy-wszystko wyniucham :D
 
mnie teraz tylko zapachy najbardziej jak czuje jak gotuje sie barszcz bialy bleee;( a na poczatku bylam bardzo senna i bolaly mnie plecy i to tyle na moje dolegliwosci:)
 
Równiez obawiałam sie tego bólu ale to całkiem normalne:) Jak czułam kopniaczki pod samymi żebrami to musiałam sie momentalnie wyprostowac bo inaczej nie dalo rady i za pierwszym razem naprawde sie wystraszylam:p takze nie ma sie co martwic:) pozdrawiam cieplutko:*
 
Też tak miałam przez około dwa tygodnie, faktycznie było to bardzo uciążliwe,ale nie trwało0 długo i samo przeszło. Zgłaszałam nawet te objawy do lekarza ,ale nie wydały mu się niepokojące i stwierdził,że to dlatego,że maluch tak się rusza. Nie martw się!
 
witam. jestem obecnie w 18 tygodniu w ciąży(jest to moja pierwsza ciąża:-)) i cały czas czuję ból w podbrzuszu. czasem jest taki jak podczas okresu, czasem jak bym miała masakryczne zaparcie. generalnie ból jest tępy i dość uprzykrza mi życie. podczas wizyty u gina powiedziałam co mnie trapi a on po prostu machną ręką. :-(
nie wiem teraz czy jest to coś poważnego, czy się stresuję za bardzo. jak to u Was jest?
 
Nie jest to nic niepokojącego. Miałam takie bóle zarówno w pierwszej jak i w obecnej ciąży. W pierwszej bardzo się bałam każdego bólu. Strach w takich przypadkach jest normalny. Bóle okresowe moga niestety pojwawiać się w czsei, kiedy normalnie powinnas mieć okres lub w czasie domniemanej owulacji. Przy takich bólach zaleca się odpoczynek (ja dodatkowo polecam ciepłą herbatę do picia) i obserwację własnego ciała. Jeśłi nie masz krwawych lub brunatnych upławów, to na prawdę nie ma się czym martwić.
 
reklama
Witam!
Niestety nie mam tego szczęście, aby ciąże przechodzić bez problemów... Wymioty, wymioty i jeszcze raz wymioty...:( Zdarzają się dni, że od rana do wieczora wymiotuję... Żadne sposoby nie pomagają... Przez całe dnie czuję się osłabiona, jestmi nie dobrze, boli mnie brzuch... nie za ciekawie to wyglada... Nie mam ochoty kompletnie na nic...

:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry