reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najciekawsze gry i zabawy edukacyjne

moje dzieci mają taką grę przypomina troszkę bierki ale w nieco odświeżonej formie i naprawdę i uwielbiamy w nią grać.
 
reklama
ja UWIELBIAM grzybobranie, sama grałam jak kiedyś byłam mała z mamą, więc dla mnie to była pozycja obowiązkowa dla moich siostrzeńców :D Sama też będę koniecznie grała ze swoim dzieckiem... :)
 
a ja polecam gry planszowe, ktore mozna kupić na portalu Bazgroszyt.pl - sa tam i planszowe i karciane (np. memo) ale mozna tez pograć w gry online. Naprawdę fajna zabawa, polecam :)
 
ja polecam gry, ktore mozna kupić na portalu Bazgroszyt.pl - mają zarowno gry online darmowe, jak i gry do kupienia (planszowe i memo- polecam!), fajna zabawa i dziecko dużo się uczy i ćwiczy pamięć nawet nie zdając sobie z tego sprawy :)
 
Ja bardzo lubię grać z siostrzeńcem w memo - mogą być i zwierzątka i jakieś przedmioty. czaję się na jedno ze zwierzątkami z edupomoce.pl , bo chciałabym żeby Tomcio lepiej znał zwierzątka, zwłaszcza te wiejskie. do zoo chodzi, a na wieś nie..
 
U nas też sprawdziły się wszelkiego rodzaju memo. Synek dość szybko zaczął "czaić" o co chodzi. Bawi się tym od dawna. Teraz myślę nad jakąś planszówką. Jest teraz cierpliwszy i da sobie wytłumaczyć wiele rzeczy. Polecacie jakieś proste planszówki ,w które można zagrać z 3 latkiem(dopiero skończył)?
 
Ostatnia edycja:
Polecam spadajace malpki, moja corka uwielbiala w to grac. Zreszta do tej pory w to gramy. Przy okazji uczyla sie kolorow.
Ewentualnie lowienie rybek, na zrecznosc :) Nie wiem jak po polsku nazywa sie ta gra, ale sa to kartonowe rybki z magnesem ktore lowi sie wedkami.
Sa fajne gry do nauki kolorow. My mamy gre z 4 plnszami na ktorych sa pola do ustawiania klockow w odpowiednim kolorze, swietna!
 
reklama
Spadające małpki :-) widzę, że nie tylko my gramy :-)
Do tego chińczyk i planszówki.Czy wasze też się tak złoszczą jak przegrywają?

mb
 
Do góry