reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

Ja mam dwie córki - Paulinę i Karolinę. Jeżeli chodzi o otoczenie, to dużo u nas Mateuszków. A z ciekawostek- nasz przyjaciel dał na imię jednemu synowi Tytus, a drugiemu Tymon :)
 
reklama
hehe
Agnieszek tez jak na lekarstwo :-)
moj synek to Michał. ma kuzynke Barbare i we wrzesniu pojawi sie Tosia od Antoniny. alternatywa na chlopca dla bratowej to był Ignacy.
nie znam zadnego Tadzia :-) za to Kubusiów, Kacprów, Oliwierków Oliwek czy Bartusiów całe piaskownice :-)
zawsze podobało mi sie imie Martyna :-) nie wiem dlaczego.
przed porodem draznilam sie z miezem, ze jak bedzie jednak dziewczynka to bedzie Michalina :-) ale nie chcial.
 
w moim otoczeniu są dzieciaczki o imionach: Patrycja, Julka(x3), Nikola(x2), Natalia, Oliwia, Tosia (x2) a z chłopców Oskar, Patryk (x3), Kuba(x3), Kacper, Ksawery, Eryk, Denis
 
w moim otoczeniu są dzieciaczki o imionach: Patrycja, Julka(x3), Nikola(x2), Natalia, Oliwia, Tosia (x2) a z chłopców Oskar, Patryk (x3), Kuba(x3), Kacper, Ksawery, Eryk, Denis

Ta Patrycja w poście Anitki to moja córa ;-)

W moim otoczeniu są: oczywiście Oskarek, Aleksander (Aleks w skrócie), Nikola, Aurelia, Karina, Marlena, Daria, Martynka, Maciej, Bartek.

Jak kiedyś będę miała synka to może dam mu na imię Mateusz :tak: bardzo mi się podoba.
 
reklama
w mojej okolicy Julia, Maja a chłopcy Kubuś, Kacperek i Aleksander!!
nie wiem czy to się liczy,ale ja w 2007 dostałam 2 kociaki i dałam na imię Zuzia i Kaja :-)
 
Do góry