reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

Ja mam Wiktorię a w otoczeniu Zuzie ,Oliwię Liwie,Patrycję i Laurę jak przytrwfi mi się chłopiec to będzie Franek a dziewczynka ciężko powiedzieć chłopcy w naszym otoczeniu to Robert,Krystian, Łukasz,Kuba i Marcel
 
reklama
ja mam dwóch synków Gracjana i Ksawerego a jak jeszcze by mi się przydarzyło to córce bym dała na imię Rozalia a synkowi Dorian
 
Ja mam dwóch synków jakub radosław i damian krzysztof, córkę nazwałabym daria irena.
syna chcialam dorian ale rodzina nie umiala wymowic i zostal jakub.drugiemu synkowi tatus wybieral imie.
a w otoczeniu pełno julia,oskar,wiktoria,kuba,maciej,
 
W tym temacie czasem nie zdajemy sobie sprawy jakim trzeba być ostrożnym, przede wszystkim po to żeby dziecko w przyszłości nie miało problemów ...
... bo niestety w naszym kraju ludzie są w dalszym ciągu strasznie nie tolerancyjni --> nawet w stosunku do imion :/ :eek:

Mój kolega ma na imię Armand i jak dla mnie to normalne imię ale ciągle ma z tym problemy, ludzie nie chcą mu wierzyć że to jego imię i wiele innych 'doczepek do tego :/ zapewne naprawdę nie jest mu miło z tego powodu :/ :crazy:

Nie którym na pewno chciałoby się rzec: niestety nie możemy przewidzieć jakie imiona będą modne w przyszłości - ale ja myślę że to naprawdę nie ważne, bo to przecież nie modnie we wszystkim podążać za modą ;D
Każdy by chciał żeby imię jego dziecka było wyjątkowe, ale myślę że im bardziej wymyślamy tym bardziej wychodzą jakieś dziwactwa :/
:-p Teraz są straszne ilości nadawanych imion męskich np. Franek a dla dziewczynki Weronika albo Wiktoria ... i właśnie z tego powodu ja bym tak dziecku na imię nie dała ;]
Ale to naturalnie sprawa każdego z osobna =)

My wybraliśmy dla dziewczynki: Julka albo Oliwka ...
A dla chłopca: Kubuś =)
:biggrin2:

W moim otoczeniu i mieście te imiona są naprawdę żadkością ...
Za to pełno jest: Tymek, Magdalena, Wiktoria, Weronika ...
 
Ostatnia edycja:
Ja mam córkę Agatę - choc chciałam Olivię. W przyszłości gdy będę miec dziecko nadam imiona :

syn - Xander , Alex , Dominic bądź David
córka- Amelia , Anastazja , Kalina , Ligia , Ofelia Olivia bądź Nadine :-)

U nas popularne imiona to Wiktoria , Oskar , Oliwier. Jest też Kacper i Cezary.
 
U nas Julek od zatrzęsienia, są też Kacperki i Alany.
Dzieci urodzone ostatnio to Kacper x2, Kinga, Anastazja , Patrycja, Mikołaj. :)
 
reklama
Do góry