reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2010

Powiem ci że ja także nie znam żadnej Jagody chyba to dosyć rzadkie imię.
Zabawnie mi sie tylko ono kojarzy bo moja mama jak ja byłam dzieckiem to na mnie tak wołała :-D
 
reklama
My mamy córeczkę Majeczkę:-) i baaaaaaaardzomi się to imię podoba, choć w naszym przypadku rodzinie też się nie podobało, ale najważniejsze żeby rodzicom się podobało. W przypadku chłopczyka miał być Kubuś.
A jeśli chodzi o Jagodę, to raczej nie jest to popularne imię, może to i dobrze? Uważam, że wybór imienia to kwestia indywidualna, bo każdy ma swój gust.
 
Hej ja znam tylko jedna Jagodę ja bym tak córki nie nazwała ale to tylko dlatego że jestem zakochana w Majce :) ale Jagoda jak najbardziej mi się podoba :-)
 
Moja koleżanka urodziła 2 miesiące temu córeczka,i dała jej na imię Jogoda,bardzo spokojna i wesoła dziewczynka mz tej Jagódki jest.
 
dzięki dziewczyny:-) utwierdziłyście mnie w mojej decyzji;-) mi też się bardzo podoba imię Majka, ale niestety mojemu S. nie bardzo, a jak by nie było to on też ma prawo głosu;-)
 
Witam. Mnie sie podobają: dla chłopca Daniel- tu nie ma dyskusji z moim M a dla dziewczynki Lena Nadia albo ale najbardziej to pierwsze. Moj M upiera się przy Natalia. ja sie nie zgodzę bo w rodzinie najbliższej są 4. Kompromisem jest właśnie Nadia. Imie Lena podobało mi sie zawsze i osobiście żadnej nie znam, choć podono jest popularne:)
 
...a moj synek ma na imie MACIUŚ... i bardzo do niego to imie pasuje :-)
na poczatku chcialam dac mu na imie Kubus,
ale narzeczony zasugerowal ze Maciek bedzie lepiej pasowalo :laugh2:
i jak narazie mamy jednego Maciusia na horyzoncie wśród znojomych i rodziny :-D
 
reklama
My mamy Jasia podobno jest dosyc popularne ale ja nie znam innego Jasia,u nas krolują Szymonki I Bartki.A dla dziewczynki Milena.

Jak bede miec corke to bedzie Kalinką albo Laurą.A 2 synek chyba Frankiem:)
 
Do góry