reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

Hej witam wszystkie forumowiczki. Ja urodziłam moją córcię 27 lipca 2010 w Bizielu, całą moją ciążę prowadziła dr Polak. Niestety nie polecam ;/ pani ta na moje pytanie ,,kiedy będę miała 3 usg powiedziała, że już nie bo i ,,tak nic nie zobaczę"! podczas porodu lekarz się mnie pytał ,,jaka jest waga dziecka wg ostatniego usg'', jak mu powiedziałam , że nie wiem bo pani Polak nie dała mi skierowania to się wzburzył :( całą ciążę miała olewające podejście, wizyty przebiegały szybko, jakby pani doktor się spieszyło!szczerze nie polecam.
Też jej nie polecam.Olewający stosunek do pacjętki,nie miła,nadąsana.Po operacji jajnika źle się czułam ale stwierdziła,że usg nie jest potrzebne,ale zaprosiła mnie prywatnie na takie badanie.Nadżerkę niby miałam to też tylko prywatnie polecała zrobić wymrażanie w swoim gabinecie.Po fakcie dowiedziałam się że wiele młodych dziewczyn naciągnęła na taki zabieg,niektóre poszły do innego lekarza który wykluczył nadżerkę.Przy nieudanych próbach z zajściem w ciążę stwierdziła,że jak zajdę w ciążę to będzie cud.Miałam wtedy 21lat i problem z owulacją.Czyli są szanse leczenia.Jak jej sugerowałam,że może by stymulować tą owulację to się oburzyła.To była moja ostatnia wizyta u niej.Cudu zajścia w ciążę doświadczyłam 3 razy-czyli da się.Niedługo będę miała 2 dziecko.Jedną ciążę niestety poroniłam,ale udało się przy odrobinie wysiłku i leczeniu.
 
reklama
Witam Was :) Jakiego lekarza prowadzącego na dzień dzisiejszy polecacie?

Byłam w piątek u Leszka Włodarczyka. Miałam wrażenie, że nic go nie interesuje. na siłę mu wcisnęłam wyniki tsh. Nic mi nie powiedział na temat ciąży bo jak stwierdził żeby zadawać pytanie na jakiś temat trzeba wcześniej znać na nie odpowiedź. I tyle wiem. następna wizytę wyznaczył za ponad miesiąc. Jak mam wytrzymać bez wiedzy, czy jest serduszko, czy jest ok tyle czasu? To była pierwsza i przypuszczam, że ostatnia wizyta.
 
Jestem pod koniec ciąży prowadzonej u dr Pasińskiej i zdecydowanie mogę ją polecić. Dr na mnie chucha i dmucha, pilnuje drobiazgów (co w moim zaawansowanym, jak na młodą matkę, wieku jest bardzo istotne) i nie zbywa pacjentki (można do niej zadzwonić w zasadzie w każdej chwili).
Wcześniejsze dwie ciąże "zleciłam" dr Fagas i dr. Wasilewskiemu — nie polecam.
 
Do góry