reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

witam:) a ja chodzę do dr Spychalskiego, który przyjmuje w 2 i tam też będę rodziła. Lekarz co prawda mało wylewny ale nie narzekam, prowadzi moją ciąże od 10 tygodnia i jeśli tylko da radę będzie też przy porodzie.
 
reklama
Witam
Ja pierwszą ciąże prowadziłam u doktora SARAPA I GO NIE POLECAM ponieważ tylko zarobek mu w głowie, nie zauważył poważnej wady płodu typu nie przybierania dziecka( hypotrofia płodu), na wadze zaznaczę że co miesiąc miałam robione usg , był niedokładny zawsze się spieszył na kazdym badaniu mało odpowiedzi na pytania. Skutek tego był taki że pierwsze dziecko pochowałam byłam już w 30 tc z czego synuś żył 3 dni i zmarł bo wagowo był za mały .

Tą ciążę prowadziłam u doktora Wasilewskiego złoty człowiek , każde badania były robione powoli bez pośpiechu, bardzo dobry specjalist jeśli chodzi o wykrywanie różnego rodzaju wad płodu, kompetentny zawsze odpowiadał na moje badania, szczegółowy opis w trakcie badania co widać na usg. SZCZERY co było w moim przypadku ważne , dzięki jemu dokładności, kompetencji i pracy z powołania a nie dla kasy mam teraz moje małe szczęście o imieniu Oskar. Następną ciążę tez na pewno będę prowadziła u doktora Wasilewskiego

ufff ale zapisałam
 
Witam
Ja pierwszą ciąże prowadziłam u doktora SARAPA I GO NIE POLECAM ponieważ tylko zarobek mu w głowie, nie zauważył poważnej wady płodu typu nie przybierania dziecka( hypotrofia płodu), na wadze zaznaczę że co miesiąc miałam robione usg , był niedokładny zawsze się spieszył na kazdym badaniu mało odpowiedzi na pytania. Skutek tego był taki że pierwsze dziecko pochowałam byłam już w 30 tc z czego synuś żył 3 dni i zmarł bo wagowo był za mały .

Tą ciążę prowadziłam u doktora Wasilewskiego złoty człowiek , każde badania były robione powoli bez pośpiechu, bardzo dobry specjalist jeśli chodzi o wykrywanie różnego rodzaju wad płodu, kompetentny zawsze odpowiadał na moje badania, szczegółowy opis w trakcie badania co widać na usg. SZCZERY co było w moim przypadku ważne , dzięki jemu dokładności, kompetencji i pracy z powołania a nie dla kasy mam teraz moje małe szczęście o imieniu Oskar. Następną ciążę tez na pewno będę prowadziła u doktora Wasilewskiego

ufff ale zapisałam

Ja chodze do Sarapa i poki co nie narzekam. Na każdym USG wszystko dokladnie opisuje i nie zauważylam,żeby sie spieszył. Wizyta u niego zawsze trwa ponad 20min, a z usg nawet 40. Nie zuwazylam tez naciagania na kase. W zasadzie to on sie mnie pyta czy chce USG czy badanie, czy jedno i drugie, myslę ,że jakby mu zależalo na kasie to starałby sie zawsze i badac na fotelu i robic usg, wtedy kase mialby większą. Zresztą on prowadzil też dwie ciąże mojej koleżanki i urodzila dwóch zdrowych synków.
 
Ja chodze do Sarapa i poki co nie narzekam. Na każdym USG wszystko dokladnie opisuje i nie zauważylam,żeby sie spieszył. Wizyta u niego zawsze trwa ponad 20min, a z usg nawet 40. Nie zuwazylam tez naciagania na kase. W zasadzie to on sie mnie pyta czy chce USG czy badanie, czy jedno i drugie, myslę ,że jakby mu zależalo na kasie to starałby sie zawsze i badac na fotelu i robic usg, wtedy kase mialby większą. Zresztą on prowadzil też dwie ciąże mojej koleżanki i urodzila dwóch zdrowych synków.

ja tez chodze do Sarapa i nigdy nie odczulam zebby cisnal na kase!!!!! NIGDY! Podobnie, mne tez zawsze pyta czy usg robimy, wszystko dokladnie opowada, pomierzy, odpowie na kde pytanie. Jestem z nego mega zadowolona!!! No i ufam mu bardzo.
 
Witam,
jestem w 34 tyg. ciąży, którą prowadzi dr Skórczewski. Polecam go z całego serca. Jest dokładny, konkretny, w trakcie badania bardzo delikatny. Wierzcie mi, mam porównanie. To moja trzecia ciąża, dwie poprzednie zakończyły sie poronieniem. Teraz na szczęście trafiłam na dr Skórczewskiego. Przy każdej wizycie, oprócz badania na fotelu, wykonywane jest usg-w zależności od wysokości ciaży mierzone są wymiary kości ramiennych, udowych, obwody główki, serduszko, zastawki, tętno płodu, ilosć wód płodowych, waga maleństwa...Płeć podaje doktor tylko wtedy kiedy jest 100% pewien.Po badaniu otrzymuje się fotki i płyty z nagraniem badania- super pamiątka. Czasem dr bywa posądzany o małomówność, ale wierzcie mi odpowie na wszystkie wasze pytania i wątpliwości. Do gabinetu trudno sie dodzwonić, ale na komórkę się udaje :). Panie położne w gabinecie, które wspomagają doktora są chętne do rozmowy, można je pytać o wszystko. Całosć jak dla mnie daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Polecam.
 
Ja polecam z całego serca pania Doktor TERESE PIERZCHAŁO -ZAKRZEWSKA...Wystarczy poczytac opinie na "ZNANY LEKARZ" kTORE W 100% SA PRAWDZIWE...SUPER ATMOSFERA,PROFESJONALIZM I OPIEKA NAD PACJENTKĄ...
 
Ja polecam z całego serca pania Doktor TERESE PIERZCHAŁO -ZAKRZEWSKA...Wystarczy poczytac opinie na "ZNANY LEKARZ" kTORE W 100% SA PRAWDZIWE...SUPER ATMOSFERA,PROFESJONALIZM I OPIEKA NAD PACJENTKĄ...

podpisuję sie! bardzo miła i konkretna Pani Doktor
prowadziła moją pierwszą ciąze i zawsze mogłam na nią liczyc, była bardzo dostępną lekarką
druga ciąze prowadził mi pan skórczewski bo chciałam miec lekarza pracującego w dwójce a p Teresa przestała tam pracowac, i dodzwonienie sie do niego po jakąs poradę było marzeniem...
 
Renifer może to poprostu zbieg okoliczności, ale jeżeli doktor Skórczewski nie odbiera,a jest się mocno zdeterminowanym;-) to w wolnej chwili napewnooddzwoni .Poza tym zawsze można zadzwonić do pań położnych po poradę...
 
reklama
nitka, pare razy dzwoniłam do niego, może i byłam męcząca, ale moja ciąza zaczeła się od krwotoku... zresztą Pani z recepcji wielokrotnie nie odierała telefonu od innych osób, gdy ja czekałam w poczekalni... kiedy w 12 tyg ciązy jechałam do niego z plamieniem do gabinetu a nie miał jeszcze pacjentek bo przyjmował je trochę później, to mnie nie przyjął... powiedział ze to na pewno nic poważnego... na szczeście zaryczaną mnie przyjął Pan Wasilewski, który jest dla mnie Najlepszy, jeśli chodzi o bydgoskich lekarzy
 
Do góry