reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

Ja tak jak w temacie jest za "najgorszego" ginekologa stawiam zdecydowanie dr Antosza z przychodni na Gdańskiej. Nie zauważył u mnie nadżerki, przepisał tabletki bez jakiegokolwiek badania. Zdecydowany negatyw.

A co do najlepszego lekarza stawiam zdecydowanie na dr T. Pierzchało-Zakrzewska. Zawsze miła, sympatyczna, kompetentna. O wszystko mogę zapytać, wizyta trwa 30minut. Rewelacja.

Dr Antosz prowadził moją pierwszą ciążę, a teraz prowadzi też drugą. Chodzę do niego do przychodni akademickiej. Jest bardzo sympatyczny i odpowiada mi jego podejście ale fatkycznie czasami to ja mu przypominam o jakimś badaniu a wizyta u niego to jakies 5 min (nie ma tam usg)- drugie 5 min siedzę u położnej na ważeniu, mierzeniu ciśnienia i słuchaniu serducha. W sumie to jestem z niego zadowolona ale dodam - co wydaje mi się bardzo istotne- nie miałam żadnych problemów w pierwszej ciąży. Teraz w drugiej mam łożysko nisko więc musze chodzic na usg co miesiąc i tak trafiłam na dr Teresę Pierzchało -Zakrzewską I widzę jaka jest różnica w jej podejściu a dr Antosza. Tyle, że Antosza mam za darmo a Ona przyjmuje tylko prywatnie - wizyta kosztuje 130 zł ale nie żal mi ani złotowki- bada bardzo delikatnie i dokładnie, usg dopochwowo i normalnie, można zadawac 100 tys pytan- robi sobie dokładne notatki sama dla siebie mimo, ze to przecież nie Ona prowadzi ciążę. Wysyłam do niej wszystkie koleżanki i też są bardzo zadowolone. Umawiam się z Nią na godzinę i nie ma już czekania 45min w poczekalni (jak to było u Skórczewskiego gdy byłam u niego prywatnie w pierwszej ciąży na usg)- to dla mnie bardzo istotne.
Rozpisałam się, bo mam nadzieję, że to komuś pomoże dokonac wyboru.
 
reklama
Witam wszystkie bydgoszczanki według mnie najgorszą lekarką u jakiej do tej pory byłam to dr antkowiak . Dr na wizycie nie "zauważyła" 9 tygodniowej ciąży. Skierowała mnie do innego lekarza na konsultacje.
 
Witam :)
również polecam gorąco panią Teresę Pierzchało-Zakrzewską. Najlepszy ginekolog z jakim do tej pory się zetknęłam (i to kobieta! wcześniej korzystałam z usług panów-ginekologów i wcale nie byłam zadowolona, wbrew często słyszanej opinii, że mężczyzna w tym fachu jest lepszy...) profesjonalistka, zadaje pytania, rozmawia, radzi, rozwiewa wątpliwości.... Niemal nie czuję skrępowania i z każdej wizyty wychodzę ze świadomością, że miałam do czynienia z naprawdę kompetentną osobą.... To ona z pewnością poprowadzi moją ciążę (gdy tylko w końcu uda się zafasolkować...:)) POLECAM!
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie wszystkie panie. Powiem szczerze że weszłam na ten temat bo przypomniała mi się moja pierwsza ciąża i byłam ciekawa czy po czterech latach coś się zmieniło bo obecnie znów jestem w ciąży. Ale widzę że nic lepiej nie jest. W pierwszej ciąży do końca nie znałam płuci dziecka,nie myślałam że lekarze muszą poinformować mnie o tym jeśli będę chciała. Zresztą miałam tylko jedno usg w 20 tygodniu i potem lekarka nawet nic o następnym nie wspomniała. Gdy odeszły mi wody i trafiłam do biziela to byłam przerażona bo robiąc mi usg nic lekarz nie powiedział tylko zadzwonił po dwuch innych i od nich także nie dowiedziałam się nic prócz tego że będę miała cesarkę.Ale po 20 minutach nagle im się odwidziało i kazali rodzić siłami natury. Męczyłam się ponad 24 godziny po odejściu wód płodowych bo nie miałam rozwarcia tylko bóle parte.Teraz po czterech latach jestem mamą zdrowej(całe szczęście) córci,choć poród był pośladkowy i trwał przez tyle godzin,zdecydowaliśmy z mężem o jeszcze jednym maluchu. I chce wam powiedzieć że mimo całego bólu i męczarni postanowiłam chodzić do tych samych lekarzy i rodzić w tym samym szpitalu. Jak narazie jest dobrze,znam już płeć dzidziusia(dziewczynka) i lekarka traktuje mnie zupełnie inaczej. Ale i tak nie polecam (biziel-dr.Polak)
ALE SIĘ ROZPISAŁAM HI HI. POZDRAWIAM I WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMUSIOM ŻYCZE SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA I ZDROWYCH MALUSZKÓW:-)
 
Witam serdecznie - z moich doświadczeń ( jeszcze co prawda nie ciążowych ale zawsze ;) ) - polecam gorąco dr Teresę Pierzchało - Zakrzewską ( najlepszy gin u jakiego byłam !!! na pewno będzie prowadzić moją ciążę kiedy już zafasolkuję wkońcu ! ). Odradzam dr Lemiecha - Nagórniak ( nie wiem czy jeszcze przyjmuje, chodziłam do niej prywatnie na Miedzyniu, teraz widziałam jej gabinet przy Kujawskiej). Dopóki się jej płaciło to było znośnie, ale jak mama mojej przyjaciółki natrafiła na nią gdy miała usuwaną macicę ( w szpitalu onkologicznym ) to pokazała swoją drugą - nie najlepszą - stronę... Osobiście zraziłam się też do polecanej wcześnie dr Palacz - Kowalskiej ( kiedyś byłam z niej bardzo zadowolona, zwłaszcza, że przyjmuje na NFZ ale trafiłam kilka razy na jej "gorszy" dzień, miałam wrażenie, ze przeszkadzam jej w gabinecie,a " kropkę nad i " postawiła kiedy podczas mojego badania zaprosiła przedstawicielkę handlową !!! to był szok - ja rozgoszczona już na fotelu, czekam na USG a ona wpuszcza do gabinetu przedstawicielkę handlową i zaprasza ją na oglądanie obrazu z USG bo to był nowy aparat akurat... żenujące po prostu - szkoda, że byłam młodsza i mniej asertywna, i tak mnie zatkało, że nie potrafiłam powiedzieć, jak czuję się zażenowana... ).
 
Hej dziewczyny widze ze niektore z Was mocno są poinformowane w temacie, wiec moze któraś wie coś o takiej lekarce-Rodzik,imienia niestety mie pamietam ale wiem ze przyjmuje na Kapuściskach na ul.BBON (prywatnie),interesuje mnie jej podejscie do pacjetki, fachowosc, czy mozna do mniej dzwonic z kazdym pytaniem i czy moze przyjmuje na NFZ. Jeśli wiecie cokolwiek to piszcze prosze, z góry dziekuje za każdą opinie;)
 
Sprawdziłam dokładne dane tej pani doktor. Nazywa sie Mariola Gepert-Rodzik, tak jak wyzej pisalam prowadzi gabinet na Kapuściskach. Jeśli Któraś z Was słyszała o niej cokolwiek,to bardzo prosze o informacje. Pozdrawiam;)
 
reklama
Hej.Pewnie już zebrałaś info ale napiszę co ja myślę.Byłam chyba 3 razy u P.Geppert,bo nie mogłam nikogo innego znalezc a sytuacja mnie nagliła.P.Mariola to tzw.równa babka,bardzo miła,wszystko tłumaczy,bardzo dokładnie pokazuje co i jak na usg.Byłam tez u niej na nfz i tak samo super podejście,celna diagnoza,szybkie leczenie.Przyjmowała w przychodni na Sportowej ale już nie przyjmuje.Przyjmowała też w Interkorze ale nie wiem czy jeszcze(tam płaciłam).
Tylko gabinet ten na Kapach trochę słaby,ciasny.Ale super monitor dla pacjenta przy usg,jak telewizor,wszystko widac.
 
Do góry