reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

Hej witam wszystkie forumowiczki. Ja urodziłam moją córcię 27 lipca 2010 w Bizielu, całą moją ciążę prowadziła dr Polak. Niestety nie polecam ;/ pani ta na moje pytanie ,,kiedy będę miała 3 usg powiedziała, że już nie bo i ,,tak nic nie zobaczę"! podczas porodu lekarz się mnie pytał ,,jaka jest waga dziecka wg ostatniego usg'', jak mu powiedziałam , że nie wiem bo pani Polak nie dała mi skierowania to się wzburzył :( całą ciążę miała olewające podejście, wizyty przebiegały szybko, jakby pani doktor się spieszyło!szczerze nie polecam.
 
reklama
Chdzę od kilku lat do dr Gepert Rodzik.... jak któraś wczesniej juz pisała to równa babka... zawsze sympatyczna i empatyczna... zależy jej na tym by pacjentka była zadowolona.
Usg zawsze z monitorem, zeby mozna było malucha podgladać, zlecane badania asekuracyjnie (np. skierowanie do poradni badań prenatalnych do Biziela) Nie mogę nic złego powiedzieć nt. jej kompetencji.
oleciłam ją dwóm innym koleżankom, tóre również bardzo chwalą wizyty u Pani dr.
Przyjmuje prywatnie w gabinecie Kapusciskach, Intercorze i Medicover... na NFZ chyba w na Sportowej
 
a co powiedziecie ciekawego o dr Izabelli Zielińskiej? byłam u niej na pierwszej wizycie w poradni przyszpitalnej szpitala Jurasza. bardzo mile mnie zaskoczyła, gdyż dała mi skierowania na badanie krwi, moczu, badanie w kierunku toksoplazmozy i na prenatalne. na kolejną wizytę zaprosiła za 2 tyg. w sumie, plan miałam taki, żeby te pierwsze wizyty chodzić na NFZ a potem prywatnie (chciałam do dr Skórczewskiego albo dr Małka) ale teraz juz sama nie wiem. widzę, że dr Zielińska interesuje się pacjentką, trochę długo się czeka w poczekalni, no ale cóż...
 
ja chodzilam w ciazy do dr. Chorbatiuka - przyjmuje w przychodni rejonowej "Przy Belmie" , mam miesznae uczucia co do niego. czasmai rozkojarzony a czasami konkretny. w ciazy mialam 16 razy robione USG !! byl problem bo wykrywal tysiace Wad u Adasi i non stop cos widzial. 2 podejrzenia potwierdzili w szpitalu w 2 (prof Dubiel - cham straszny - NIE POLECAM) i Dr Makarewicz rowniez szpital 2. 2 razy bylam prywatnie, raz u Wasilewskiego (REWELACJA) i raz u Sarapa ( tez mam mile wspomnienia) . Zgodze sie z tym że idac prywatnie jest sie lepiej traktowanym. Na cale szczescie synus urodzil sie w terminie i zdrowiutki 10/10 :)
 
Hej

ja w 100% poleca dr Skórczewskiego! Chodziłam już do wielu lekarzy i mam jakieś porównanie. Co więcej osoby, którym go poleciłam same teraz go polecają.
Wizyty są co miesiąc (4-5 tyg) Na pierwszej wizycie cytologia badanie piersi, badanie palpacyjne, usg. Potem co wizyta badanie palpacyjne i usg. Początkowo dopochwowym, potem przez powłoki brzuszne, a czasem i tak i tak (podczas badania długości szyjki w ciąży bardziej zaawansowanej). Koszt wizyty zawsze stały 150 zł. Na ktg doktor kieruje do szpitala (za darmo), robi wymaz na GBS (wiem, że nie każdy gin robi), po każdej wizycie zdjęcia, a od około 17 tygodnia zawsze wypala płytkę z nagraniem. Niesamowicie miły i kulturalny człowiek z olbrzymia wiedzą. Zawsze można do niego zadzwonić i gdy cos się dzieje przyjmuje z marszu (nawet w szpitalu). Nie naciąga na kasę (wizyty co 4-5 tyg gdy ciąża rozwija sie prawidłowo, ktg w szpitalu, płytki gratis). Dla mnie ważne było to że pracuje w szpitalu. Jest z-ca ordynatora w dwójce i jak trafiłam do szpitala przychodził, pytał i czułam się po prostu bezpieczniej.
Dodam, że moja ciąża była bardzo trudna i pełna strachu (po poronieniu), a pan doktor zawsze mnie potrafił uspokoić. Płeć poznałam w 15 tygodniu.
pozdrawiam
 
Ja nie polecam Pani Mackiewicz po wyjsciu ze szpitala gdzie leżałam z plamieniem odmówiła mi zapisania leków na podtrzymanie ciąży mimo ze byłam już po jednym poronieniu i tłumaczyłam ze w szpitalu był strajk i cięzko było cokolwiek od kogos się dowiedziec a co dopiero dostac recepte a ta ciąża była bliźniacza pewnie dlatego mnie tak potraktowała że przyszłam jako pacjentka NFZ drugim lekarzem do którego poszłam juz prywatnie tydzień po szpitalu to Dr Spychalski on owszem zapisał mi leki i bardzo sie zdziwił ze mnie tak bez nich zostawili ale on zrobił mi szybkie USG na moja prosbę i NIE zauwazył że moje bliźniaki nie żyja!!!ich rozwój zatrzymał się dokładnie na etapie wyjscia ze szpitala odstawienie leku zrobiło swoje:( ja cały czas czułam że coś jest nie tak więc wybrałam się do kolejnego lekarza
o tym że moje dzieci nie żyją dowiedziałam się na wizycie u doktora Skórczewskiego to on zajał się mną a w szpitalu przeprowadził zabieg usuniecia martwej ciązy potem chodziłam do niego i on prowadził moją kolejną ciążę która nie była łatwa tez były plamienia ale dzięki doktorowi zakończyła się szczęsliwym porodem synka a po roku urodziła się nam córeczka:)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie polecam doktor Marianny Maciejewskiej, przyjmuje na NFZ ul. Żwirki i Wigóry. Wizyta u niej trwała z badaniem może 5 min. Nie interesowao ja nic, nie zadała żadych pytań oprócz kiedy ostatnia @ była. Fakt dostałam skierowanie na podstawowe badani i USG, ale jak wróciłam z USG mówiąc, że jest podejrzenie obumarłej ciąży to stwierdziła że nie ma potrzeby na kolejne badanie za tydzień, choć lekarz robiący USG napisał, ze konieczna kontrola za 7 dni. Wykłóciłam sie o to skierowanie, ale usłyszałam tekst typu kto za to zapłaci, jakby ona miała płacić. Teraz jestem juz po zabiegu i niedługo będziemy starać się o kolejne dziecko.

Prosze polecić dobrego lekarza, oczywiście poza dr. Wasilewskim, Sharpem czy Skóczewskim.
Czy ktos słyszał tez cos o doktor Ewie Wrzeszcz lub doktor Izabeli Zielińskiej.
 
Inez, a dlaczego, jeśli mogę spytać, nie chcesz się wybrać do żadnego z lekarzy których wymieniłaś?
Ja mogę polecić jeszcze doktora Rafała Marcinkowskiego. Prowadzi moją ciążę, wcześniej też leczyłam się u niego w sumie już od jakichś chyba 7 lat. Jest bardzo sumienny, profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Ja jestem zadowolona.
 
nie to,ze nie chcę, znam juz opinie na ich temat i to rozważam. Chałam zasięgnąć jeszcze opinie o kobietach dr. Wrzeszcz i Zielińskiej, czy ktos prowadził u nich ciążę.
 
reklama
ja polecam dr bartłomieja romaniuka albo rafała mikołajczyka - przyjmuja w przychodni ikar na błoniu albo w szpitalu wojskowym - dr romaniuk w ikarze przyjmuje w środy - i raczej nie ma problemu z rej - max czekania 2 środy:)- ale najczesciej jest na bieżaco - bardzo miły, wesoły:), słucha pacjentki, nie robi problemu z badaniami - rowniez z usg - jak trzeba robi w wojskowym - cala ciaze chodzilam i jestem bardzo zadowolona - oczywiscie na nfz :)))
mikolajczyk tez fajny, ale na nfz trudno sie dostac bo przyjmuje w ikarze chyba raz w miesiacu ...ja byłam u niego 2 razy w zastepstwie za romaniuka :) - nawet usg 3d chcial mi zrobic (za free) , ale z racji malej ilosci wod plodowych - wygladalo to okropnie :)))


polecam tez dr mariolę geppert-rodzik- bardzo miła i kompetentna pani - leczyla mi endometrioze , a wiekszosc lekarzy tylko wzdryga ramionami przy tej dolegliwosci:( bardzo duzo ciaz prowadzila o czym swiadcza liczne zdjecia bobasow w kilku albomach w poczekalni jej gabinetu:) przyjmuje na bydgoskiego batalionu - wizyta wraz z dobrej jakosci usg kosztuje 100zl:) bardzo miła, bardzo fajna i zna sie na rzeczy :))))
wtorki i czwartki

:))))
 
Do góry