reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

Myszka24bdg

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2008
Postów
41
Miasto
Bydgoszcz
Witam was chciała bym bardzo was ostrzec przed jednym ginekologiem może nawet i go nie znacie ale chce ostrzec nazywa sie Jesionowski przyjmuje on w przychodni rejonowej na chrobrego. Chiałam od niego skierowanie na usg w 32 tygodniu ciąż żeby mi w końcu określił płeć no i lekarz zgodził sie i zaprosił mnie do swojego prywatnego gabinetu za usg chciał 50 zł, ja sie na to nie zgodziłam bo o ile wiem przysługują nam 3 usg bezpłatne i powiedziałam mu ze nie dam mu zarobic i przyjde państwowo zrobić to usg. Miałam wyznaczony termin na badanie poszłam na nie i z wejściem do gabinetu,położeniem się,nasmarowaniem brzucha,wytarciem brzucha, i wypisaniem kartki byłam tam 5 minut,a z badania sie dowiedziałam tylko tyle w którym tygodniu jestem w ciąży i że serce dziecka bije. Ten lekarz poprostu chciał zarobić na mnie i napewno nie tylko ze mną tak zrobił. Ciekawa jestem ile bym sie dowiedziała za te 50 zł
 
reklama
Na pewno więcej. Ale tak wyglądają usg państwowe. Moja koleżanka robiła na kapach i zdążyć dopić kawę odebrać kilka telefonów, pogadać z pielęgniarkami a ona nawet sie nie dowiedziała ile waży dziecko.
Za to prywatnie - min. 15 minut. Zdąży sie posłuchać serca kilka razy. Dziecko jest wymierzone wzdłuż i wszerz. Ja wolałam prywatne. Dokładniejsze na lepszym sprzęcie... Mając astmę dmucha sie na zimne i samemu sie dba o wszystko, bo na państwową służbę zdrowia nie ma co liczyć.
Nieraz nie zrobiąwcale. Moja koleżanka brała tabletki na podtrzymanie ciąży mając w sobie obumarły płód, bo w Bizielu przed przyjęciem na oddział nikt nie wpadł na to, żeby usg zrobić. Zresztą mnie przed porodem też nie robili. A lekarz na ostatniej wizycie też nie zrobił myśląć, że szpital to zrobi...Rodząc nie wiedziałm ile ma dziecko, bo ostatnie usb było ponad miesiąc przed porodem...
 
no to jestem w szoku ! tzn wiem ze panstwowa sluzba jest do bani, ale najgorsze jest to, ze mowi sie teraz o mowiac brzydko okropnych babach, ktore w ciazy nie fatygują się robic jakichkolwiek badan, ale jak widac pseudolekarze nie ulatwiaja ciezarnym tego ...

ja tez chodzilam prywatnie i byloby ok, gdyby jeszcze tylko lekarze mieli kasy fiskalne w tych swoich gabinetach, zniknelaby dziura budzetowa, zasilki na dzieci bylyby wyzsze ;-) dorabiaja sie na naszych obawach ... wstyd !!!!
 
znam tego lekarza, ja chodziłam do innej pani doktor w tej przychodni i nie narzekałam.
oni mają tam tak stary aparat usg,że podejrzewam że nawet gdyby zrobił to usg to i tak nic by nie było widać, nie drukuja nawet zdjęc, więc nie dziw się że badanie trwało 5 min.
Ja miałam robione raz w 12 tyg, potem dostałam skierowanie na usg w szpitalu "2", musiałam się tylko zarejestrować na 1 wizytę w poradni przyszpitalnej, tam robią w ok 20 tyg bardzo dokładne usg które pozwala wykryć wszelkie ew. wady, a przy okazji określić płeć ( jeżeli się uda)- mi badanie robił dr skórczewski i było bardzo dokładne, nie spieszył się itp ;-)
Potem usg miałam już robione w szpitalu, jak leżałam na patologii, dzień przed porodem też, właśnie po to żeby określić ile mniej więcej waży dziecko
A sama dla siebie poszłam prywatnie na usg żeby mój M mógl zobaczyć małego, upewnić się że wszystko jest ok, no i mieć zdjęcie :-)
 
Po wizycie na tym usg też odrazu poszłam zbadać sie prywatnie oraz zrobic usg do Skórczewskiego i naprawde wam go polecam świetny prywatny ginekolog,
 
witajcie, ja dopiero co dowiedziałam się ze bedę mamą, bardzo się z tego cieszę ale od razu zaczęłam się zastanawiać czy chodzić na badania do przychodni czy prywatnie. Z tego co tu przeczytałam wnioskuję ze lepiej jest zapłacić i mieć pewność ze wszystko jest ok. Też słyszałam od znajomego ze to świetny ginekolog ten Skórzewski. Może znacie jeszcze kogoś do kogo nie warto na pewno pójść lub kto jest super bo trochę się boję ze dokonam złego wyboru
Pozdrawiam;-)
 
Witam, ja jestem obecnie w 27 tyg ciąży. Chodziłam do dr Kujawy (NIEpolecam!!) teraz chodzę do dr Marcina Kotzbacha - jest rewelacyjny. Przyjmuje na Gajowej, ale na NFZ ciężko się do niego dostać i czeka się bardzo długo w kolejce bo ta przychodnia nie umawia na konkretną godzinę :| za wizytę prywatną bierze 50 zł jeśli jest się w ciąży i w tej cenie jest już usg.
 
Po wizycie na tym usg też odrazu poszłam zbadać sie prywatnie oraz zrobic usg do Skórczewskiego i naprawde wam go polecam świetny prywatny ginekolog,



Zgadzam sie z Pania!!!
Skorczewski szybko sprawdza plec,odkrywa i widzi wady plodu.
Jest delikatny,prowadzil cala moja ciaze,odbierał porod.
Dzieki jego opiece mam zdrowego,silnego synka!!:-):tak::tak::-):-):-):happy::happy:
 
witajcie, ja dopiero co dowiedziałam się ze bedę mamą, bardzo się z tego cieszę ale od razu zaczęłam się zastanawiać czy chodzić na badania do przychodni czy prywatnie. Z tego co tu przeczytałam wnioskuję ze lepiej jest zapłacić i mieć pewność ze wszystko jest ok. Też słyszałam od znajomego ze to świetny ginekolog ten Skórzewski. Może znacie jeszcze kogoś do kogo nie warto na pewno pójść lub kto jest super bo trochę się boję ze dokonam złego wyboru
Pozdrawiam;-)


Polecam Ci Skórczewskiego!!Z czystm sercem!
Jesli nie mozesz chodzic czesto prywatnie-Skórczewski przyjmuje w poradni w szpitalu 2 .
Raz w tygodniu.Rejstracja tel.-tylko do Niego,do innych mozna isc z marszu.

pozdrawiam i powodzenia!:-)
 
reklama
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy. Ja również z całego serca polecam p. J. Skórczewskiego. Prowadzi moją ciążę bliźniaczą. W 18stym tygodniu ciąży znałam już płeć naszych pociech. Teraz szykuję się do porodu. Lekarz bardzo konkretny, godzien szacunku i pełnego zaufania. Gotowy pomóc o każdej porze dnia i nocy. Spokój jaki zachowuje podczas badania udziela się przyszłym mamom. Warto dla swojego świętego spokoju korzystać z wiedzy i doświadczenia tego lekarza. Pozdrawiam
 
Do góry