reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

reklama
ja odradzam wszystkim dr Spionka ze studenckiej przychodni, nie obrażając on już dawno nie powinien pracować. 2 lata leczył mi nadżerkę i oczywiście tylko bardziej popsuł wszystko i leczył mnie natybiotykami około rku miałam tak wyjałowiony organizm że porażka totalna. Następnie poszłam do prof Grabca i od razu profesjonalna pomoc wyleczył mi nadżerkę w ciągu 2 miesięcy. Obecnie jestem w ciąży i u Grabca płacę ale musiałam iść po skierowanie na badania krwi do Spionka i popłakałam się podczas badania. Było tak bolesne, że myślałam że tam padne, Poza tym żadnych pytań i stwierdzil, że mam okropnąinfekcję ale niestety tej infekcji nie potwierdził ani Grabiec ani inni lekarze w Bizielu. Spionek chyba już niedowidzi i chce zarobić prywatnie bo o nadżerce nawet nie wpomniał że moge się zastanowić tylko mieć wypalankę u niego koniecznie. Skasował mnie 350 zł potem oczywiście leki kolejne koszty leczenie kosztowało mnie ok. 900 zł. Aż mnie wszystko ściska na samą myśl o nim a i tak musze się do niego wybrać po kolejne skierowanie bo prywatnie będę płacić.
 
ja odradzam wszystkim dr Spionka ze studenckiej przychodni, nie obrażając on już dawno nie powinien pracować. 2 lata leczył mi nadżerkę i oczywiście tylko bardziej popsuł wszystko i leczył mnie natybiotykami około rku miałam tak wyjałowiony organizm że porażka totalna. Następnie poszłam do prof Grabca i od razu profesjonalna pomoc wyleczył mi nadżerkę w ciągu 2 miesięcy. Obecnie jestem w ciąży i u Grabca płacę ale musiałam iść po skierowanie na badania krwi do Spionka i popłakałam się podczas badania. Było tak bolesne, że myślałam że tam padne, Poza tym żadnych pytań i stwierdzil, że mam okropnąinfekcję ale niestety tej infekcji nie potwierdził ani Grabiec ani inni lekarze w Bizielu. Spionek chyba już niedowidzi i chce zarobić prywatnie bo o nadżerce nawet nie wpomniał że moge się zastanowić tylko mieć wypalankę u niego koniecznie. Skasował mnie 350 zł potem oczywiście leki kolejne koszty leczenie kosztowało mnie ok. 900 zł. Aż mnie wszystko ściska na samą myśl o nim a i tak musze się do niego wybrać po kolejne skierowanie bo prywatnie będę płacić.

Co do tego Pana zgadzam się z Tobą w 100% - jest to chyba najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Kilka lat temu miałam wątpliwą przyjemność być na wizycie u tego Pana - po badaniu Pan doktor stwierdził, że mam nadżerkę i koniecznie trzeba ją wypalić. Powiem szczerze trochę mnie to zdziwiło bo pomijając fakt, że nadżerkę miałam już zamrożoną to z tego co słyszałam kobiecie, która jeszcze nie rodziła nie wolno wypalać nadżerki. No i te wypalenie to gdzies indziej będzie dużo droższe a u niego to tyle i tyle ( ceny dokładnie nie pamiętam bo to było kilka lat temu ale u niego miało byc taniej) Jak powiedziałam Panu dokotrowi, że nadżerkę to ja miałam zamrożoną to bardzo się zdziwił i stwierdził: " o jaka ładna blizna po zamrożeniu". Dlatego to była pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana -moim zdaniem w tym wieku i z takim podejściem do pacjenta nadaje się on tylko do wypisywania recept na tabletki!!!
 
Ja również nie polecam dr Kowalskiej- Palacz- chyba, ze nic się nie dzieje i chodzi o recepty na tabletki Ale w razie ciąży albo poważnych problemów ze zdrowiem radzę zmienić lekarza. mam 35 i to moja pierwsza ciąża, ale lekarka odmówiła mi skierowania na badania prenatalne twierdząc, że jestem " w głupim wieku" ( kiedy zaszłam w ciążę miałam 34 rocznikowo), badania laboratoryjne też w minimalnym zakresie. Na usg wysłała mnie do dr Skórczewskiego do którego całe szczęście chodziłam równocześnie na wizyty i od niego skierowanie dostałam bez problemu od ręki-powiedział, że w przypadku takiej ciąży jak moja, badania prenatalne wykonuje się obligatoryjnie. teraz czekam na bliźniaki, do kowalskiej więcej nie pójdę, ciążę prowadzi dr Skórczewski i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobry lekarz, nie naciąga na niepotrzebne koszty, w razie potrzeby dodatkowe badania wykonuje w szpitalu. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze :)
 
Witam !

Z pewnym zdziwieniem przeczytałam opinie o dr Jesionowskim , według mnie to dobry ginekolog. Miałam wykonywane przez Niego usg na NFZ zarówno piersi jak i TV i nie narzekam - wręcz przciwnie - wszystko mi wyjaśnił , nie spieszył się, dostałam opis i zdjęcia.
Ja w każdym razie polecam dr Jesionowskiego.
 
Ja z czystym sumieniem NIE polecam dr Janusza Krakowiaka, który przyjmuje w przychodni na Pielęgniarskiej. Udałam się do niego w 6 tygodniu ciąży (dopiero co po wykonaniu testu i beta hcg). Obszedł się ze mną okrutnie, mimo że cytologię robioną miałam 3 tyg wcześniej i wynik był bardzo dobry stwierdził, że musi ją wykonać osobiście- zaczęła lecieć krew a on na to, że normalne! Kiedy zapytałam o zaświadczenie do pracy powiedział, że nie ma takiej potrzeby bo dzisiaj jestem w ciąży, a jutro mogę już nie być!!! Zdawałam sobie z tego sprawę, że to wczesna ciąża i że wszystko jest jeszcze możliwe, ale nie spodziewałam się że usłyszę coś takiego od ginekologa położnika! Stwierdził również, że nie ma takiego badania, które w 100% potwierdziłoby ciążę bo jest zdecydowanie za wcześnie
Tego samego dnia udałam się do Jurasza do dr Zielińskiej, którą szczerze POLECAM!!! Od razu zrobiła usg, zapisała skierowanie na badania. Na każdej z dotychczasowych trzech wizyt wykonała usg (robi sama na miejscu, daje pacjentce opis każdej wizyty oraz zdjęcia), jest konkretna no może trochę małomówna, ale kiedy zada się konkretne pytania bądź ma się wątpliwości pomoże. Wygląda raczej niesympatycznie, ale jest bardzo miła i zdecydowanie rzetelna.
Niby obaj lekarze z NFZ, a między nimi totalna przepaść
 
Ostatnia edycja:
Ja z czystym sumieniem NIE polecam dr Janusza Krakowiaka, który przyjmuje w przychodni na Pielęgniarskiej.

Podpisuje się...... uciekłam mu z fotela ;-) i więcej tam nie wróce choć mam tam kilka minut drogi. Polecam natomiast dr Kowalska -Palacz którą tu widze opisano! Prowadziła moją ciąże i chodze do niej juz jakoś 10-12 lat :tak: nie narzekam!
 
Hej, czy wiecie może w jakich dniach/godzinach można się dodzwonić na rejestracje do dr Wasilewskiego? Próbowałam cały dzień ostatnio, ale ciągle było zajęte:zawstydzona/y: Wiem, że rejestracja jest możliwa tylko w określonym czasie, ale nie pamiętam w jakim?
 
reklama
Trzeba czekać aż się odezwie automatyczna sekretarka i ona mówi w jakich godzinach dzwonić:)

Telefony odbierane są od poniedziałku do czwartku w godzinach 14-16 :-)
 
Do góry