reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsza Przychodnia .Jaką polecacie?

Edzia26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Lipiec 2010
Postów
159
Miasto
Wrocław/ kotlina kłodzka
Ja chodzę z Zuzią do Krynickiej na "GAJU" nie za bardzo mi się tam podoba.Dziecko nie ma jednego lekarza tylko jak się trafi to jest P.dr jak nie to do innej.Ostatnio P.dr stwierdziła ze Zuzia ząbkuje i już coś tam ''chaczy''w dziąsłach.Dziś byłam znów u innej i powiedziała ze jeszcze nie ma zawiązków!!!!Każda co innego mówi!Dlatego myśle o zmianie przychodni.
 
reklama
Ja chodziłam na Daszyńskiego do Primamedu i byłam zachwycona. Teraz w związku z przeprowadzką zapisałam niunię do Remedisu na Mińskiej - dzisiaj byłam tam pierwszy raz też nie jest źle.
 
Ja zapisałam małą do RONDO-MEDu na Powstańców Śl. Jestem bardzo zadowolona. Miałam wizyty patronażowe w domu. Wizyty kontrolne w przychodni też w porządku. Osobne wejścia dla dzieci chorych i zdrowych, rejestracja na konkretne godziny (bez czekania), lekarki kompetentne i przyjazne dla dzieci. Jedyny mankament to brak windy. Polecam.
 
Ja polecam PRIMA-MED na Daszyńskiego 27. oprócz opieki pediatrycznej i wspaniałej pielęgniarki ds sczepień - p. JOli, jeszcze bardzo dobry lekarz rodzinni i stomatolodzy.
 
Anusieńa
jeśli możesz napisz coś o pediatrach w tej przychodni.
My nadal jeździmy na koanów z nowowiejskiej co przy temp 39 stopni kończy sie na podróżami taxą a opiek aped w tamej przychodni nie jest tego Warta. Pani dr jest bardzo miła i w ogóle, ale jej podejście do leczenia powala mnie na łopatki. A od września widzę, że jej metody się w ogóle nie sprawdzają, licytacj az pacjentem na keli to chyba nie to o co chodzi w leczeniu. Na ropny katar pani dr proponuje nie zmiennie w tej samej kolejności Eurespal. potem bactrim ( biseptol z naszych czasów) a potem przechodzi na antybiotyki, mówić np że infekcja wcale tego nie wymaga :| i to tylko na 5 dni :| w horrendalnych cenach.
Jak jest z rejestracją, Czy dzwoniąc rano mam szansę dostać się z dzieckiem w tym samym dniu ?
Interesują mnie opinie na wszystkieprzychodnie i gabinety w okolicy jednosci narodowej i nowowiejskiej
Z góry dziękuje Wam.
 
Anusieńa
jeśli możesz napisz coś o pediatrach w tej przychodni.
My nadal jeździmy na koanów z nowowiejskiej co przy temp 39 stopni kończy sie na podróżami taxą a opiek aped w tamej przychodni nie jest tego Warta. Pani dr jest bardzo miła i w ogóle, ale jej podejście do leczenia powala mnie na łopatki. A od września widzę, że jej metody się w ogóle nie sprawdzają, licytacj az pacjentem na keli to chyba nie to o co chodzi w leczeniu. Na ropny katar pani dr proponuje nie zmiennie w tej samej kolejności Eurespal. potem bactrim ( biseptol z naszych czasów) a potem przechodzi na antybiotyki, mówić np że infekcja wcale tego nie wymaga :| i to tylko na 5 dni :| w horrendalnych cenach.
Jak jest z rejestracją, Czy dzwoniąc rano mam szansę dostać się z dzieckiem w tym samym dniu ?
Interesują mnie opinie na wszystkieprzychodnie i gabinety w okolicy jednosci narodowej i nowowiejskiej
Z góry dziękuje Wam.

Nie wiem co do ordynacji leków bo my jeszcze nie chorowaliśmy na poważnie :-) tylko katarek.... taki zahartowany smyk:-)
Możesz a nawet musisz dostać się w ten sam dzień, jeżeli dziecko gorączkuje i pilnie wymaga opieki- wtedy zapisywana jesteś miedzy pacjentami.
pozdrawiam
 
reklama
My chodzimy na Maksa Borna (mieszkam na Słowiańskiej). Kamisiek ma "swoją" panią doktor, dzwonisz i w ten sam dzień cię przyjmują...jak narazie złego słowa nie mogę powiedzieć
 
Do góry