reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze metody antykoncepcji

Gabjon94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2017
Postów
17
Hej dziewczyny jakie metody antykoncepcji polecacie ?? Z jak najmniejszymi skutkami ubocznymi.. I czy stosując antykoncepcje się tyje ?? 🤔🤔🤔
 
reklama
Hej dziewczyny jakie metody antykoncepcji polecacie ?? Z jak najmniejszymi skutkami ubocznymi.. I czy stosując antykoncepcje się tyje ?? 🤔🤔🤔
Napewno można przytyć ale to po tabletkach przeważnie no i zależy dużo od organizmu też może być tak że nie tyje się...plastry są też ok, zastrzyk raz na 3miesiace dobry jest, tabletki też są skuteczne ale zawsze można zapomnieć o 1tabletce...
 
Ja lubię tabletki, bo efektów ubocznych nie mam żadnych, poza mniej bolesnymi miesiączkami. Jak zapomnę o jakiejś (zdarzyło mi się raz przez 4 lata), to wkrótce zauważę i widzę, czy potrzeba dodatkowego zabezpieczenia. Nie przytyłam nic.
Chociaż ostatnio też się zaczęłam zastanawiać nad czymś trwalszym, ale spirala mnie odstrasza, bo może się przesunąć, a nie widać tego od razu. Implant jest mało popularny i u mnie nie założę, a nie jestem tak zdecydowana, żeby jechać kilkadziesiąt kilometrów do nieznanego lekarza. Może zastrzyki?
 
Do góry