reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze produkty dla bliźniaków/dzieciaczków, co polecacie?

puszczę to na ogólnym, ale tutaj bardziej jest na to miejsce, tak ku przestrodze, wątek jest co prwda o polecanych, ja dziś o tym, czego nalezy się ystrzegać

Chiński znak CE myli konsumentów | 4SAFE.PL - zabezpieczenia monitoring biometryka ochrona

warto też zajrzeć na tą listę. przeglądarka ma opcję "szukaj na stronie" i przed kupnem jakiejś zabawki zwlaszcza na alegro można sobie sprawdzić czy tego tam nie ma przypadkiem :) to s aprodukty uznane za niebezpieczne dla zdrowia

Niebezpieczne produkty / Zabawki | Branża Dziecięca

ja tam znalazłam moje puzzle piankowe Eva, ale ostrzegają przed malymi elema=entami, a nie że toksyczne. Już sama nie wiem czy je trzymać czy zamienić na wykladzne (alergia...:/)
 
reklama
chodziło mi o to że miałam ten link wkleić tez na ogólnym watku ;) ale nie zdążylam przed syrenami ;)
 
Do góry