reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze Przedszkola Szczecin !

Caro18

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Październik 2005
Postów
160
Witacje,

Mam prozbe do mam ktore juz maja swoje dzieciaczki w przedszkolach :-D podzielcie sie doswiadczeniami .
Ktore przedszkola sa najlepsze ?
ich nr. telefonow adressy...
Moja mala ma dopiero 16 miesiecy ale trzeba sie powoli dowiadywac co gdzie i jak, a ze ja w szczecinie nie mieszkam od urodzenia :no: to prosze was o pomoc :tak:
Pozdrawiam Karolina
 
reklama
ja zamierzam posłać od września swoje dziecko do tęczowej krainy w szczecinie. czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym miejscem?
 
ŁĄCZKA BĄCZKA - BUKOWO Gorąco polecam przedszkole Łączka Bączka !!! Moja córcia uwielbia tam chodzić !!! Nie chce z niego wychodzić !!! "Ciocie" są wspaniałe, zawsze uśmiechnięte, widać i czuć że kochają dzieci, wkładają dużo serca i zaangażowania, podchodzą do każdego dziecka indywidualnie. Będąc w pracy jestem spokojna bo wiem że córka jest pod dobrą opieką i świetnie się bawi. Lepiej trafić nie mogłam. Szkoda, że przedszkole przyjmuje dzieci do 3,5 lat bo moją Amelkę zdecydowanie zostawiłabym na dłużej...
 
Są jakieś przedszkola godne uwagi na niebuszewie, żelechowie, bądź drzetowie? Bo zastanawiam się nad wysłaniem małego, co prawda ma dopiero 18 miesięcy ale już czas się nad tym zastanowić.
 
Ja polecam - prywatne - Kraine Kubusia Puchatka - ul. Warynskiego 16 w Szczecinie.moj synek tu chodzi -ma normalne domowe posilki i bardzo fajnie odnalazl sie tam jako 2 latek.Mala grupka,maja zajecia z rytmiki i angielskiego.B. fajne podejscie do dzieci.
 
ŁĄCZKA BĄCZKA - BUKOWO odradzam, może kiedyś było inaczej, ale teraz Pani właścicielka za karę sadza dzieci do fotelika do karmienia, zapina pasy i biedactwo musi tam same siedzieć kilkanaście minut. Raczej nie są to sporadyczne incydenty, bo dzień wcześniej też jakiś maluszek siedział cichutko zapięty w foteliku ok. 30 min i nikt na niego nie zwracał uwagi, zdziwiło mnie to, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to za karę. Byłam tam 2 dni z moim synkiem i po tym co zobaczyłam szukam nowego żłobka. Strach pomyśleć co tam się dzieje jak nie ma rodzica!!! Może polecicie mi sprawdzony żłobek w okolicach Warszewa???
 
reklama
Moje dzieciaki chodza do Promyka na Grodzkiej. Sa zachwycone. my- rodzice- tez jestesmy zadowoleni. Mlode, kompetentne panie, ktore dzieciaki uwielbiaja…. Duzo zajec roznego rodzaju- ciagle jest cos do roboty i maluchy sie nie nudza. Kazdy dzien w przedszkolu, to dzien pelen wrazen. Polecam
 
Ostatnia edycja:
Do góry