reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Witam
Fajny sklepik znajdziecie na www.dzieciecy24.pl. Oferują różny asortyment dla maluszków jak i starszaków. Ceny przystępne - często tez organizuja promocje (warto zapisać się do newslettera). Szybka przesyłka. Ja polecam! Nawet na święta dali z siebie wszystko i zamówiony towar 3 dni przed Wigilią dotarł bez problemu :-)
 
reklama
Pontipino.pl ma świetną ofertę dla dzieciaków, uwielbiam te zabawki, bardzo rozwijają wyobraźnię i są fajnie wykonane. ostatnio kupowaliśmy małemu taką wyścigówkę do montowania z B.Toys, bardzo fajna, zwłaszcza jeżeli chodzi o wzmacnianie zdolności manualnych ;)
 
Teraz generalnie rzecz biorąc warto poszukać ciekawych promocji i rabatów w dobrych sklepach internetowych,gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne artykuły dla naszego dziecka w niższej cenie,w tym także te do urządzenia,aranżacji jego pokoju:)
 
Z żoną szukając ostatnio wyposażenia pokoiku dla naszego nadchodzącego dzieciątka trafiliśmy na sklep nikola.sklep.pl Mają bardzo ładne i solidne mebelki oraz duży wybór pościeli. Jesteśmy zadowoleni z zakupów i naprawdę szczerze możemy polecić.
 
Witam,
Ja jestem autentycznie, sympatycznie zaskoczona zakupami w Link do: Mamy to my.

Kupowałam tam Link do: Magnetyczna walizeczka tablica znikopis 4w1, Janod - nie dość, że dostałam paczkomat za darmo(mieli jakąś promocję) to jeszcze właścicielka napisała mi odręczne podziękowanie za zakupy i dostałam czekoladki Lindta jako niespodziankę w przesyłce(nie pisali nic o tym przy zakupach).

Nie wiem jak Wy ale do tej pory nie spotkałam się z czymś takim kupując zabawki dla dziecka. W każdym razie następne zakupy też tam zrobię(widziałam tam całkiem fajną torbę dla mamy Link do: Glam Label Torba dla Mamy Signature Aqua turkusowa, Lassig wygląda obłędnie, ale niestety ta cena :( )

pozdrawiam
Andżelika
 
Dziękuje mamy za wszystkie rady i wpisy :) jesteście skarbnicą wiedzy i mogłam poznać nowe sklepy. Ja ostatnio kupowałam w sklepie prosiaczek.sklep.pl i byłam bardzo zadowolona ze względu na szybką wysyłkę i pancerne opakowanie produktów :)
 
reklama
Do góry