reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Rozwiązania
0
Polecam krainamaluszka.pl. Kupowałam wózek i fotelik i jestem bardzo zadowolona. Super ceny i miła obsługa, a wysyłka ekspresowa :-) Myślę, że będę wracać do tego sklepu, bo mają dużo fajnych rzeczy.

reklama

Sabina75

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja ostatnio polubiłam bardzo sklep sensillo. Mają duży wybór asortymentu dla najmłodszych. Rzeczy wykonane starannie. Jakość materiału bardzo dobra adekwatna do ceny produktów :)

Rozwiązania
0
A u nas w domu jest szał na samoprzylepne plakaty z naszych zdjęć ze sklepu dekoracjenawymiar.pl Co jakiś czas zamawiamy sobie kilka w różnych wymiarach i robimy ścianę wspomnień przy stole jadalnym. Niesamowicie miło jest jeść obiad i zamiast w telewizor patrzeć na wspomnienia z wakacji. Najmłodszy Michałek podbiega do zdjęć i palcem pokazuje, że to On :)

tamkara

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Polecam sklep Krasnal. Jest to sklep stacjonarny jednak maja równięż swoją filie internetową. Możecie tam kupić w dobrej cenie dla dziecka porządne buciki
Po pierwsze jest tam duży wybór butów od dobrych polskich firm a jesli chodzi o obuwie dziecięce to moim zdaniem nie warto jest na butach oszczędzać z uwagi na to, że dobre obuwie będzie się dopasowywało do stopy dziecka.
Po drugie mają dobre ceny, natychmiastową wysyłkę i nie ma tam problemów ze zwrotami.

Ostatnia edycja:

Milii

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam zapraszamy do naszego świata maluszka :) Sklepu z zabawkami i akcesoriami dla niemowląt i większych dzieci. Z nami opieka nad dzieckiem stanie się łatwa :) 👣
Jesteśmy też na Instagramie #babychocomozello

Rozwiązania
0
Ja mogę polecić Cottonmoose Shop :)
Kupiłam tam sporą część wyprawki, na pewno mają bardzo duży wybór śpiworków, kocyków, wkładek... A ostatnio jeszcze wzięłam torbę shopperkę do wózka i ją też mogę polecić, bo nie wygląda jak "mamusina" torba i w pracy czy na mieście super się sprawdza ;)
Zamówień było u mnie kilka i zawsze przesyłka na czas, produkty ładnie zapakowane i z tymi rzeczami mnie nic się nie dzieje.. ;)

Do góry