reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Rozwiązania
0
Polecam krainamaluszka.pl. Kupowałam wózek i fotelik i jestem bardzo zadowolona. Super ceny i miła obsługa, a wysyłka ekspresowa :-) Myślę, że będę wracać do tego sklepu, bo mają dużo fajnych rzeczy.

reklama

Sabina75

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja ostatnio polubiłam bardzo sklep sensillo. Mają duży wybór asortymentu dla najmłodszych. Rzeczy wykonane starannie. Jakość materiału bardzo dobra adekwatna do ceny produktów :)

Rozwiązania
0
A u nas w domu jest szał na samoprzylepne plakaty z naszych zdjęć ze sklepu dekoracjenawymiar.pl Co jakiś czas zamawiamy sobie kilka w różnych wymiarach i robimy ścianę wspomnień przy stole jadalnym. Niesamowicie miło jest jeść obiad i zamiast w telewizor patrzeć na wspomnienia z wakacji. Najmłodszy Michałek podbiega do zdjęć i palcem pokazuje, że to On :)

tamkara

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Polecam sklep Krasnal. Jest to sklep stacjonarny jednak maja równięż swoją filie internetową. Możecie tam kupić w dobrej cenie dla dziecka porządne buciki
Po pierwsze jest tam duży wybór butów od dobrych polskich firm a jesli chodzi o obuwie dziecięce to moim zdaniem nie warto jest na butach oszczędzać z uwagi na to, że dobre obuwie będzie się dopasowywało do stopy dziecka.
Po drugie mają dobre ceny, natychmiastową wysyłkę i nie ma tam problemów ze zwrotami.

Ostatnia edycja:

Milii

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam zapraszamy do naszego świata maluszka :) Sklepu z zabawkami i akcesoriami dla niemowląt i większych dzieci. Z nami opieka nad dzieckiem stanie się łatwa :) 👣
Jesteśmy też na Instagramie #babychocomozello

Rozwiązania
0
Ja mogę polecić Cottonmoose Shop :)
Kupiłam tam sporą część wyprawki, na pewno mają bardzo duży wybór śpiworków, kocyków, wkładek... A ostatnio jeszcze wzięłam torbę shopperkę do wózka i ją też mogę polecić, bo nie wygląda jak "mamusina" torba i w pracy czy na mieście super się sprawdza ;)
Zamówień było u mnie kilka i zawsze przesyłka na czas, produkty ładnie zapakowane i z tymi rzeczami mnie nic się nie dzieje.. ;)

Do góry