reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

reklama
Jeżeli jesteście w trakcie zakupy wyprawki sprawdźcie ten sklep. Ma świetne ceny, ale otwarcie dopiero w marcu, podobno na zmówienia złożone od 20 lutego ma być jeszcze 5% rabatu.
Link: artykuły dziecięce
 
Ja jestem nowa i strasznie mi się tu podoba! Tyle wątków! :-) Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to polecam chyba nowy sklep - sprytnazuza.pl. Zrobiłam zakupy i jestem bardzo zadowolona!! Poza tym cenowo, porównując z innymi sklepami internetowymi (raczej tylko tak robię zakupy, szczególnie domowe, żeby nie dźwigać ;-)), to naprawdę super. To jeśli chodzi o artykuły do domu i dla dzieci.
Ubranka jednak kupuję częściej w sklepach "normalnych", lubię zobaczyć jaki materiał, jak uszyte itd. :-) Pozdrawiam wszystkich!!!
 
reklama
no wlasnie, chodzi o to zeby wszystko w jednym miejscu bylo, a nie trzeb latac po wszystkich sklepach zeby np skompletowac wyprawke
 
Do góry