reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Ja mogę polecić galerię w Bochni. niedaleko od krakowa i wieliczki, a ceny atrakcyjne, całą wyprawkę można sobie skompletować w jednym miejscu. ;]
 
reklama
Jeśli chodzi o Warszawę to sklep Eurobaby na Puławskiej tam takżę wszystko jest, wyprawkę można spokojnie zrobić i wiele innych rzeczy kupić, no i chyba jest to sklep z największą wystawką wózków w całym mieście różnych producentów od 500 zł w górę za wózki głęboko-spacerowe. Polecam!
 
też już wspominałam o Toys R Us w innym wątku, tak chodze po zabawki i akcesoria, bo jest dużo promocji, no i sa najtańsi chyba z sieciówek i mają nawiększy wybór...ubrania to w h&m i w sportowych sklepach typu nike adidas
 
O zgrozo co się wyprawia w tym wątku...

ja tez lubie toys r us, zawsze jak jestem w blue city to tam zagladam

no wlasnie, chodzi o to zeby wszystko w jednym miejscu bylo, a nie trzeb latac po wszystkich sklepach zeby np skompletowac wyprawke

ja lubie Toys"R"Us bo maja duzo promocji zawsze

i tak będziemy tłuc bez końca, 3 fałszywe profile założone praktycznie w tym samym okresie, na całym forum spamują toys r us i toys r us, w co drugim poście toys r us...

Jak już ktoś Wam płaci za ściemniany marketing na forach to róbcie to z głową, a nie robicie śmietnik na forum.

Oczywiście zaraz każde z Was, z osobna (mimo iż pewnie to jedna osoba) odpisze, że wyprasza to sobie, ale nie traćcie czasu bo robicie to w sposób tak oczywisty, że głowa mała - wystarczy przejrzeć Wasze wszystkie wpisy.

Oczywiście rozumiem, że marketing na forach jest na czasie, ale Wy rzucacie się strasznie oczy.

A na samym końcu tak już pojechaliście z tym h&m i toys r us, że sami się wkopaliśta :tak:

też już wspominałam o Toys R Us w innym wątku, tak chodze po zabawki i akcesoria, bo jest dużo promocji, no i sa najtańsi chyba z sieciówek i mają nawiększy wybór...ubrania to w h&m i w sportowych sklepach typu nike adidas

jesli chodzi o ubrania to H&M, a jesli o zabawki to Toys R us.

Oczywiście nie mam nic do zarzucenia Toys R us, a nawet jeżeli chodzi o zabawki to ich polecam :-D

Po prostu myślę, że tak duża firma zasługuje na bardziej profesjonalne i mniej oczywiste działania w internecie - trochę więcej wysiłku i mniej spamu.

Powodzenia, pozdrawiam
Piotr
 
Wypraszam sobie, jestem mężczyzną i nie w głowie mi jakieś spamowanie. Może zarzucisz mi jeszcze, że reklamuję firmę H&M? Bardzo mi miło z tego powodu.
 
hahahahhahaha Ty mariusiaczek, to teraz jak kupujemy w tych samych sklepach, to jesteśmy tą samą osobą;D...sprawdzcie sobie ip i tyle, dobra boże, nic nie poradzę, że kupuję tam;))
 
reklama
Uwielbiam Was :tak: odpowiedzieliście 2 dni po moim poście razem w ciągu 45 minut, cóż za zbieg okoliczności :-D

Oczywiście nie ma sensu dalej brnąć w tej kwestii bo szkoda czasu, a i sens dalszego brnięcia jest żaden - po prostu chciałem Wam miło powiedzieć, że wypadało by dopracować strategię bo znowu wtopa ;-)

Tak czy siak życzę Wam powodzenia i taka może podpowiedź na przyszłość - czym się różni amator od profesjonalisty? Otóż profesjonalista weźmie do serca naukę i zmodyfikuje swe działania, a amator natomiast zamiast brać naukę będzie się stawiał okoniem i dalej się pogrążał :-D

No i taka ostatnia duperelcia - "sprawdźcie sobie IP", żadna mama ani tata na tym forum nigdy nie użyła takiego zwrotu, więc kto mógł by użyć takich słów jak nie tata kupujący w h&m i toys r us :tak:

Ok, miło było - wnioski każdy wyciągnie we własnym zakresie, pozdrawiam sympatycznych forumowiczów serdecznie :tak:
 
Do góry