reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Wydaje mi się, że chcesz być mądrzejszy od nas wszystkich- forumowiczów. Nie chce się tutaj kłócić, bo po co? Ale wydaje mi się, ze osoba, np reklamująca cokolwiek musiałaby być już nie powiem jak "inteligentna" żeby pisać ze samym sobą. Poza tym nie mam nic wspólnego z Eminem. A to że ta osoba korzystała z komputera w tym czasie co ja i to jest zwykły zbieg okoliczności to nic nie znaczy. Pozdrawiam.

może wrócmy do kontynuowania rozmów na temat podany w wątku?
 
reklama
Ok - wracamy do kontynuowania rozmów :tak:

Żeby było miło i serdecznie to też polecę Toys R Us ;-) , życzę miłego dnia wszystkim i już obiecuję że nie będę tu zaglądał (chyba, że zajdzie potrzeba) :-)
 
ja polecam program "dla Mamy i Maleństwa". Mają naprawdę fajne promocje na pieluszki, kosmetyki, leki dla dzieci i inne środki pielęgnacyjne dla mam i dzieci. wystarczy się zarejestrować na www.dlamamyimaluszka.pl, by dostać kartę, która upoważnia do rabatów w wybranych aptekach. ja jestem w programie już 4 m-ce. Polecam!
 
fajny pomysł, jednak ja tylko leki zazwyczaj kupuję w aptece, bo moje dziecko nie ma problemów ze skórą, ale nawet na same leki się przyda taka karta, zaoszczędzę na kosmetyki w zwykłych sklepach;))
 
Brawo dla użytkownika "e-foteliki" , to się uśmiałam. Dobrze kojarzysz, mi też tak się wydaje. A tak w ogóle jak ktoś robi zakupy przez internet to nie zatrzymuje się na 2 sklepach. To jak np. robicie zakupy "na mieście" to nie chodzicie od sklepu do sklepu tylko macie upatrzone 2 sklepy a jak tam nie ma tego co chcecie to co nie kupujecie wcale. To dziwne jakieś. Ja sprawdziłam kilkadziesiąt sklepów dla dzieci i ważne dla mnie było aby towar był taki jak mnie interesuje i dobrej jakości, i żeby był dobry kontakt i w miarę szybka wysyłka. Polecam sklepy: " modne smyki", "sklep dladziecka com.", "patryczek", "bobas", "u3d", "trendykids", "kidshits" i jeszcze "pati" choć takie małe " ale" za słaby kontakt.
 
a ja musze przyznac, ze moja zona ma taki problem z obuwiem, (rozmiar buta 34,35) już nie mielismy sily by znaleźćbuty na jej stopki i zaszlismy własnie to Smyka ;d i kupiła tam dwie pary balerinek ;d
 
reklama
Witam,

Polecam kidspace.pl - stosunkowo młody sklep, ale zawiera zabawki i meble tylko ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Dodatkowym atutem jest to, że prowadzą blog, na którym opisują jak wpływać na prawidłowy rozwój społeczny, motoryczny i intelektualny dziecka. Wszystkie kategorie podzielone są na grupy wiekowe - dzięki temu nie trzeba się zastanawiać czy dany artykuł jest odpowiedni dla naszej pociech.
 
Do góry