reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

reklama
motherhood.pl
muzpony.pl
pieluszkarnia.pl

przepiekne rzeczy, bardzo dobra jakos - z dwoch dostalam dzis dostawe i jestem b zadowolona :)
 
nam zdarza się kupowac ubranka w TESCO a Wam? Staramy się nie kupowac w chiskich marketach, ktorych jest coraz więcej na polskim rynku, niestety.
 
niestety jest tak, że większość rzeczy produkowane jest w Chinach i raczej nic się na to nie poradzi. A szkoda, bo kupić fajny, dobry ciuszek z polskiej fabryki to już graniczy z cudem:) a jeśli chodzi o ubranka dla dzieciaków, ja kupuję zwykle na prezenty (swoich jeszcze nie posiadam;P) to owszem zdarza mi się kupować w supermarketach, ale raczej są to sieciówki:)
 
to przecież za chwile mozna powiedziec. Mi tak szybko czas leci, ze ledwo co się obejrzę to będzie polowa czerwca. A Ty Kiulik jakie sklepy preferujesz dla dzieciaczków?
 
reklama
ja nie chcę tu być o coś nie taktownego posądzona, dlatego nie wypowiadam się wprost:p ale Toys"R"Us jest chyba na moim pierwszym miejscu, ten w wwie jest mega wielki i można tam dużo dostać:) poza tym ikea( dla dzieci tez mają fajne rzeczy, może nie za dużo, ale zawsze coś) i jakieś osiedlowe sklepiki, ale raczej te gdzie można kupić coś oryginalnego, albo komisy dziecięce...
 
Do góry