reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

reklama
Ja zakupy dla dziecka robię w Akpolu ( www.akpolbaby.pl ). Nie lubię szukac po wszystkich sklepach i zastanawiac sie, co jeszcze potrzebuje. A tak to zamowie - wszystko razem mi przyjdzie i z glowy :)
Ewentualnie jak czegos mi akurat brakuje, to kupuje po rpostu robiac swoje zakupy w jakichs marketach, ale t raczej drobiazgi, bo wybór tam jest maly.
 
Ostatnia edycja:
Popieram. W Magdalence naprawdę można zrobić dobre zakupy. Byłam tam wczoraj z mężem po praz pierwszy i zapewne niedługo wrócę znowu. Blisko Krakowa, mnogość produktów, super. Fajnie, że coś takiego powstało. Polecam świetne wózki !
 
Dziewczyny przestrzegam przed zakupami w sklepie www.xkids.pl...Sklep prowadzi Pan Michał Babiarski i to jest oszustwo...28.06 zamówiłam w tym sklepie meble dla dziecka: łóżeczko+komodę+przewijak...dzisiaj mamy 18.07 a Pan Michał nie odbiera telefonów,nie odpisuje na maile,przesyłki oczywiście nie ma i śladu po pieniądzach też nie...a koszt wszystkiego to 800zł...
Poprostu dałam się zrobić oszustowi jak nic...mam 3 tygodnie do porodu,mebli ,nie ma,kasy też nie a ten Pan juz nawet odrzuca połączenia ode mnie...Pewnie wiecie ile kosztuje wyprawka dla dziecka,800zł piechota nie chodzi...Jestem załamana i tak naprawdę jak się dziecko urodzi przed 30.07 to nie mam małej gdzie połozyć (chyba tylko w wózku)
Jakim podłym człowiekiem trzeba być to mi się w głowie nie mieści...

I niech Was nie skuszą niskie ceny; Sklep XKids - Artykuły dziecięce, meble dla dzieci, w
 
Ostatnia edycja:
dlatego ja nie wyobrażam sobie zakupów tym bardziej takich poważnych przez internet, pójsc do sklepu i zobaczyć! poogladać, dotknąć...

a co do profili facebookowych, też mam sporo polubionych i polecam to, bo czasem są fajne konkursy, i na bieżąco z promocjami!
 
Dziewczyny w sierpniu robie chrzciny i mam w zwiazku z tym pytanie:-)Moze polecicie jakies sklepy z ubrankami na chrzciny?interesuje mnie duzy wybór ciuszków dla chłopca warszawa i okolice

Ratina - na twoim miejscu bym walczyla o kase i zgłosila to na Policje!!!
 
Ostatnia edycja:
Sklep z artykułami dla dzieci jest świetny. Mają bogaty wybór ciekawych produktów, a jest ich nie mało. Poza tym płatność i wysyłka przebiega bardzo sprawnie. Co do allegro, to są dobrzy i źli sprzedawcy, o tym wiadomo nie od dzisiaj. Allegro to tylko platforma przekazana do użytku sklepom. Radzę sprawdzać opinie o sprzedawcach i wszystkie wskaźniki, które się tam znajdują...
 
RatinaZ już dawno powinnaś być z tym w sądzie. Tak czasem bywa z zakupami przez internet, a sklepy stacjonarne wcale nie są droższe, ceny można tez negocjować i jestem pewien, że w sklepach stacjonarnych można spokojnie uzyskać ceny zbliżone do tych internetowych i przy okazji ma się pewność co się kupuję;)
 
reklama
Dziewczyny w sierpniu robie chrzciny i mam w zwiazku z tym pytanie:-)Moze polecicie jakies sklepy z ubrankami na chrzciny?interesuje mnie duzy wybór ciuszków dla chłopca warszawa i okolice
Na bemowie w carrefourze na górze jest fajny sklepik z takimi ciuszkami, typowo na chrzest, poza tym w toysie można kupic jakis fajny zestaw, raczej nie typowy a chrzest, ale granatowy strój ala marynarz cos takiego:) i raczej skupiłabym się na szukaniu czegoś takiego, żeby się jeszcze przydało;)
 
Do góry