reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Dołączył(a)
16 Maj 2008
Postów
1
Witam
Od czasu do czasu na naszym forum pojawiają sie reklamy bądź nasze opinie na temat sklepów internetowych lub sprzedawców na portalu allegro.pl
Wpadłam na pomysł żeby stworzyć jeden temat w którym będziemy zamieszczać takie informację. Uporządkuje to nasze forum a dla osób zainteresowanych będzie wygodniej znaleźć jeden post niż 30. e-handel w naszym kraju rozwija się bardzo szybko, sama też często dokonuje zakupów przez internet, więc warto stworzyć taką "białą listę", bo niestety możemy paść łatwo ofiarą e-handlu.
Pozdrawiam i jako autorka celowo nie polecam nikogo.
W takcie postępów w dyskusji wskażę moje propozycje :)
 
reklama
Prawdę mówiąc wyprawkę kupowałam po trochu na allegro po trochu sprawdzałam pojedynczymi zamówieniami niektóre sklepu internetowe i z mojego porównania, jeżeli wziąć pod uwagę cenę, szybkość dostawy oraz jakość produktów to najbardziej podobała mi się dostawa z TuTuTu. Można tam kupić ubrania dla niemowląt i artykuły dla mam a także zabawki itp - bardzo duża oszczędność pieniędzy za przesyłkę!
 
Ja również korzystałam z ofert na allegro i w sumie jest ich tyle, że nie wiadomo co wybrać, więc na początku samo szukanie zajęło mi bardzo dużo czasu i z czasem dopiero znajoma zarekomendowała mi pewnego allegrowicza Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro, który sprzedaje ubranka w stylu glamour dla maluszków, pomysłalam, że pewnie ceny będą kosmiczne, ale okazały się przystępne a jakość ciuszków naprawde super.Do tej pory zakupiłam tam juz sporo ciuszków.
 
Właściwie to opinei o każdym sklepie będą podzielone bo każdemu spodoba się co innego. dl ajednych będzie to niska cena,a dla innych szeroki asortyment. Moim zdaniem powinnismy kierowac się przede wszytskim solidnością i czasem przesyłki.
 
:tak: przy trasie nr 8 na Kudowe Zdroj . Z tego co wiem meble i rozne dodatki mozna za zamawiec zarowno droga internetowa, jak i telefonicznie. Ale polecam przekonac sie osobiscie, jakie sa fajne te meble meblik dla dzieci i mlodziezy; mozna liczyc na doradztwo sprzedawcy i rabaty ;-)
 
witam,
w przygotowaniu są nowe marki do wprowadzenia na poslki rynek, dostepne zarówno w sklepach stacjonarnych i internetowych ale zanim to nastapi zbieramy dane. proszę o pomoc w postaci wypelnienia malutkiej anonimowej ankiety, czas okolo 1 minutki

ankiety-online.pl

bardzo bardzo dziękujemy za pomoc i Twój czas :)

a jak tylko się pojawią damy znać i zrobimy promocje i konkursy:)
 
"mamusia:)" ja też ostatnio zrobiłam zakupy w tym sklepie www.marketbobasa.pl i jestem zadowolona. Podobało mi się to, że osoby obsługujące perfekcyjnie podchodzą do klienta, no i mają duży wybór towaru.
 
reklama
ja kupuję wszystko w sklepie w stolicy w Ursusie, sklep nazywa się Zebra, bardzo duży, bardzo dobrze wyposażony i przystępny na warszawskie ceny, sklep poleciła mi kiedyś znajoma i w sumie od tej pory tam jeżdżę, czasami zdarza mi się coś jeszcze kupić na allegro, ale supermarkety omijam jeśli chodzi o zakupy dla dzieci.
 
Do góry