reklama

Najlepsze sklepy z zabawkami i akcesoriami dla dzieci i niemowląt

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez Eminem, 22 Luty 2012.

1. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Zakładam wątek, byśmy mogły pisać o dobrych sklepach w naszych miastach i żeby dzielić się informacjami o promocjach itp. mam nadzieję, że się przyda;)

2. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

SUper świetny pomysł, chetnie sie dowiem i zaskocze tym swoja zone, zazwyczaj to ona chodzi z dziecmi po zabawki. :)

3. reklama
  4. batonik24

batonik24 Mamusia Klusiaczka

Jeśli chodzi o Toruń - to zdecydowanie polecam SMYKOLAND- ceny super, mnóstwo promocji etc:-p np.: jak kupowałam wózek 3w1 dla mojej córci to właśnie ten sklep zaoferował zestaw o 800zł taniej niż w pozostałych toruńskich sklepach :szok: :szok:często mają też promocje na pampki i na zabawki FP :tak: z tego co się orientuję to Smykolandy są również w Koninie, Gnieźnie i Włocławku ;-)

5. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Jesli chodzi o stolicę to z kolei bardzo lubie kupować rzeczy dla mojego dziecka w Blue City w Mivo kids. Jesli kupujecie dzieciom adidaski, pumy to tam własnie mozecie spotkać takie marki. Wiem ze maja też swój sklep internetowy.

6. Eminem

kolakinka dzięki za podpowiedź! często jestem w Warszawie;) i jeśli chodzi o Blue City to moge polecić jeszcze sklep Toys R Us z właściwie wszystkim dla dzieci, dużo promocji, atrakcje dla dzieci, dział Baby r us dla maluszków i oddzielny dział Lego czy Barbie dla maniaków;)))

7. BaśkaKaśka

BaśkaKaśka Aktywna w BB

zdecydowanie w Warszawie toys r us to najlepszy sklep dla dzieci, na tansze zabawki nigdzie indziej nie trafilam

8. osisa

osisa Zaciekawiona BB

Ojej! Jak ja żałuję, że w Poznaniu nie ma Toys r us! Znam ten sklep z czasów jak byłam w Kanadzie - super był!

9. BaśkaKaśka

BaśkaKaśka Aktywna w BB

jest jeszcze w rzeszowie , ale to cie nie urzadza bo i tak daleko masz, no to musisz sie przeprowadzic;-)

10. reklama
  11. Eminem

oj może Ci kiedyś otworzą;)) ja też w Lublinie nie mam, kilka razy w miesiącu jestem w Warszawie, to wtedy sobie zachodzę, no ale wychodzę z ogromną ilościa toreb i pusty portfelem heheh, no ale oprzeć się nie moge;)

12. BaśkaKaśka

BaśkaKaśka Aktywna w BB

wcale sie nie dziwie:-) w Lublinie prawie zadnego sklepu z zabawkami nie znajdziesz to musisz sie oblowic jak juz przyjedziesz do Wawy

Poleć forum