reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze teksty dotyczące dzieci i macierzyństwa; złote rady

reklama
Ja np długo nie wiedziałam że nie powinno się w puchatych kombinezonach wozić dzieci. Szybki film na YouTube z testami otworzył mi oczy ;)
 
Jeszcze się nie spotkałam z wypadkiem , który był spowodowany tym , że dziecko jedzie w foteliku przodem . Z resztą każdy rodzic wie, co dla jego dziecka jest dobre .
Staranie się nie sięgać wyobraźnią daleko prowadzi do wypadków. Jazda dzieci tyłem zmniejsza negatywne ich skutki.

A najwyraźniej nie każdy rodzic wie, co jest dla jego dziecka dobre. Zachodząc w ciążę nie dostajesz nagle objawienia, trzeba się trochę zainteresować.
 
Wchodzę poczytać "złote rady", o których jest ten wątek, a trafiam na 3 strony dyskusji o jeżdżeniu w foteliku tyłem. I tak jest w wielu wątkach na tym forum. Wchodzę poczytać problemy matki 3latka o braku spodziewanego rozwoju, a trafiam na kłótnie o dywanach w przedszkolu... Dlaczego to robicie? @aniaslu dlaczego na babyboom pozwala się na takie offtopowanie w wątkach? Przez to robi się jedno wielkie śmietnisko. Nie twierdzę, że rozmawiacie na bzdurne tematy, ale po to forum jest podzielone tematycznie, żeby w odpowiednim temacie rozmawiać na odpowiedni temat.
 
Wchodzę poczytać "złote rady", o których jest ten wątek, a trafiam na 3 strony dyskusji o jeżdżeniu w foteliku tyłem. I tak jest w wielu wątkach na tym forum. Wchodzę poczytać problemy matki 3latka o braku spodziewanego rozwoju, a trafiam na kłótnie o dywanach w przedszkolu... Dlaczego to robicie? @aniaslu dlaczego na babyboom pozwala się na takie offtopowanie w wątkach? Przez to robi się jedno wielkie śmietnisko. Nie twierdzę, że rozmawiacie na bzdurne tematy, ale po to forum jest podzielone tematycznie, żeby w odpowiednim temacie rozmawiać na odpowiedni temat.
Ale co jest w tym offtopowgo i złego? Za 20 lat to mu będziemy dawać "złote rady" nie wiedząc jakie są aktualne zalecenia. I to my będziemy tymi, które możliwe, że będą twierdzić, że dziecko tylko przodem, bo się nudzi, tak jak teraz słyszymy od poprzedniego pokolenia, żeby dziecko sądząc, bo na leżąco już mu się pewnie nie podoba.
 
reklama
Wchodzę poczytać "złote rady", o których jest ten wątek, a trafiam na 3 strony dyskusji o jeżdżeniu w foteliku tyłem. I tak jest w wielu wątkach na tym forum. Wchodzę poczytać problemy matki 3latka o braku spodziewanego rozwoju, a trafiam na kłótnie o dywanach w przedszkolu... Dlaczego to robicie? @aniaslu dlaczego na babyboom pozwala się na takie offtopowanie w wątkach? Przez to robi się jedno wielkie śmietnisko. Nie twierdzę, że rozmawiacie na bzdurne tematy, ale po to forum jest podzielone tematycznie, żeby w odpowiednim temacie rozmawiać na odpowiedni temat.
W sumie na tym polega rozmowa, że z jednego tematu czasami się odbiegnie w inny. Jak ktoś potrafi to ładnie nakieruje na poprzedni wątek 🙂
 
Do góry