reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepszy szpital na poród -Poznań !

amcia8232

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2016
Postów
3 777
Miasto
Poznań
Hej dziewczyny jestem w 33 tc i zastanawiam się gdzie najlepiej udać się na pierwszy poród . Jeżeli macie jakiekolwiek doświadczenia oraz opinie napiszcie ;) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Córkę rodziłam 5 lat temu w Raszeii, syna miesiąc temu na Polnej, i mimo, że mówią, że apolnq to masówka itd, to ją z serca polecam. Mam o wiele lepsze wspomnienia, niż z Raszeii.

Nie wiem, jak w innych szpitalach, ale na Polnej nie zabierają dziecka, gdy ma żółtaczkę, tylko wsadzają coś naświetlającego w tą wanienkę, w której jest dziecko i jest ono normalnie z mamą na sali.
 
Pewnie co poród to opinie 🙂 Ja z pełną świadomością wybrałam Raszei. Byłam tam na diagnostyce cukrzycy ciążowej i bardzo mi się podobało. Panie reagowały na wszystko o co prosiłam lub co mnie niepokoiło. Sala porodowa też była super. Byliśmy sami z partnerem, wyposażona super. Sale zwykłe też z łazienkami, co prawda na dwie sale ale i tak nie trzeba nigdzie latać. Po porodzie co chwilę ktoś przychodził sprawdzać czy wszystko ok. Walczyłam dzielnie z cukrzycą, żeby nie być na insulinie i nie iść na Polną. Jakbym miała się decydować to poszłabym tam drugi raz 🙂
 
Do góry