reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepszy szpital w województwie opolskim

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2014
Postów
6
Miasto
Łódź
Witam przyszłe mamy,
Z doświadczenia mogę polecić szpital w Strzelcach Opolskich oraz w Krapkowicach. Ja rodzilam w Strzelcach i bardzo sobie chwale. Moze standard (w szczegolnosci sanitariaty) nie jest taki jak u Ritz'a, ale cala reszta nadrabia. Przede wszystkim personel - kompetentny i uprzejmy. Ja mialam cc i w nocy po zabiegu opiekowala sie mna i jeszcze jedna dziewczyna po cc polozna w wieku ok. 30 lat. Niby mloda, ale jeszcze nigdy nie spotkalam tak empatycznej pielegniarki. Prawdziwa polozna z powolania! Lekarze tez ok (choc nie wszyscy). Mnie operowala moja lekarka prowadzaca ciaze, wiec bylam zadowolona. Jedyny (jak dla mnie minus) to godziny odwiedzin. Ja po cc bardzo potzrebowalam pomocy, nie umialam sie ruszac, wstawac z lozka do malej, wiec w takim wypadku maz czy ktos inny z rodziny bardzo by sie przydal. Z drugiej strony rozumiem inne poloznice. Kazdy chce spokoju, a nie pielgrzymki ludow.
Jezeli chodzi i Krapkowice, to tam rodzila moja siostra. Nowy oddzial polozniczy, dobre warunki sanitarne, maly i kameralny oddzial, mile polozne. Siostra tez po cc i choc byly wyznaczone godziny odwiedzin, to maz u niej siedzial do nocy i mogla na niego liczyc. Takze po porodzie mozna troche sobie odsapnac.
Co do innych szpitali sie nie wypowiem, bo nie wiem. Wiem tylko, ze strzelecki szpital jest wybiearany bardzo czesto np. przez ciezarne z Opola, czy z woj. slaskiego np. z Gliwic, Bytomia (ze mna lezaly na sali). To chyba znaczy, ze na prawde jest dobry.
Mam nadzieje ze to komus pomoze w wyborze :)
Zycze powodzenia!
 
reklama
Do góry