reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepszy wózek 3funkcyjny

Szukam wózka do ok. 1000 zł, wielofunkcyjnego (górna granica 1200zł jeśli będzie z fotelikiem). Czy ktoś może coś doradzić? Myślałam nad Coneco V3, ale tyle negatywnych opinii się naczytałam, że już teraz nie wiem. Zależy mi na wózku ze sztywną gondolą (a więc i wyższym). Czy ktoś może coś podpowiedzieć? Będę niezmiernie wdzięczna. Jestem w kropce :-(
 
reklama
Wg mnie nie na wygodniejszego i obszerniejszego wózka niż Roan Marita :-) Gondola największa na rynku z podnoszonym oparciem i funkcją kołyski, duże pompowane koła, solidna i szeroka część spacerowa (może być montowana przodem lub tyłem do mamci), a zawieszenie na miękkich wahaczach. Sprawdził się na nadmorskim piachu, w głębokim śniegu i na leśnych ścieżkach.

Wg mnie to mercedes wśród wózków, no i jak cudnie wygląda wśród jeżdżących teraz dziwadeł :-).

Mam do odsprzedania właśnie roana w kolorze 916, ze wszystkim co możliwe + śpiwór + polarowy kocyk + dzwoneczki morskie tiny love. Moja cena to 600zł, a stan kompletu jest więcej niż idealny.
 
tom ale dlaczego, skoro są w idealnym stanie?

Mój wózek gdyby stał w sklepie wystawiony jako nowy to nikt by nawet nie pomyślał, że ktoś go używał przez całe 10m-cy (!!!), no a cena połowę niższa od sklepowej.
Zawsze drugą połowę kaski można spożytkować na coś innego, równie potrzebnego co wózek.
 
Ja też nie zadałam pytania wyłącznie odnośnie mojego wózka - jestem właśnie ciekawa dlaczego jesteś przeciwny kupieniu używanego wózka (skoro to właśnie nie samochód, posłuży Wam góra 2 lata przy założeniu, że dziecko kiedy będzie umiało chodzić będzie chciało nadal nim jeździć) - jeśli miałbyś do wyboru używany w idealnym stanie w super cenie, a taki sam nowy w dużo wyższej cenie to wybrałbyś ten nowy tylko z racji tego, że jest nowy?

Pytam, bo ciekawi mnie problem :-)
 
dziewczyny, tom3k92 zapytał o poradę i doświadczenia, a nie o oferty sprzedaży.
i jeśli ktoś pyta o wózek z wyższej półki bez ograniczeń cenowych, to raczej nie chodzi o wózki roan, prampol, orion, tako czy tym podobne...

odnośnie Mura 4 - ładne podwozie i gondolka. ja nie jestem pewna ygody spacerówki, jakaś taka twarda mi sie wydaje... i budka taka letnia.
foteliki maxi-cosi polecam w każdym zakresie wagowym :-) - wogodny, stabilny, dobry materiał, nie jakiś plastikowy.
 
reklama
dziewczyny, tom3k92 zapytał o poradę i doświadczenia, a nie o oferty sprzedaży.
i jeśli ktoś pyta o wózek z wyższej półki bez ograniczeń cenowych, to raczej nie chodzi o wózki roan, prampol, orion, tako czy tym podobne...

odnośnie Mura 4 - ładne podwozie i gondolka. ja nie jestem pewna ygody spacerówki, jakaś taka twarda mi sie wydaje... i budka taka letnia.
foteliki maxi-cosi polecam w każdym zakresie wagowym :-) - wogodny, stabilny, dobry materiał, nie jakiś plastikowy.

Ja nie drążę tematu dlatego, że upieram się przy sprzedaży swojego wózka, ale ciekawi mnie taki, a nie inny wybór.

Druga sprawa, pytanie tematu dotyczy dobrego wózka trzyfunkcyjnego, a według mnie roan jest nie tylko dobry, ale wręcz rewelacyjny! Jeśli pisząc o wózkach z wyższej półki cenowej masz na myśli te, które mają wąziutką gondolkę, często półtwardą, zawieszoną na plastikowych adapterach (!!!), a nie na solidnym stelażu i z której dziecko wyrasta mając 2-3m-ce to coś tu chyba nie tak. Przecież wózek ma być przede wszystkim wygodny dla dziecka, a nie powiesz mi chyba że takie gondolowo-spacerowe dziwadła, których teraz na rynku pełno takie właśnie są.

Oczywiście są modne, drogie, wszędzie pełno ich reklam, ale niestety podczas użytkowania okazują się totalnym niewypałem - nie mówię ze swojego doświadczenia, ale na bazie zdania znajomych mam, które wydały fortunę na takie wózki.

Tak, więc polecałabym zobaczyć i te drogie "cudeńka" :baffled: i zwykłego polskiego roana maritę za całe 1200-1000zł.

Co do fotelików maxi cosi - ja używałam tej firmy tylko fotelika 0-13kg i niestety kupę kasy zapłaciłam za plastik wypełniony styropianem i obciągnięty dosyć dobrym materiałem. Podsumowując: kolejny raz wpływ reklamy zrobił swoje.

Kolejnego fotelika już nie kupiłam maxi cosi, ale recaro young sport 9-36kg i tutaj dopiero widać mistrzostwo wykonania + cudny materiał. Tym razem drogi, ale NAPRAWDĘ wart swojej ceny.

Dla mnie straszne jest to, że ludzie najpierw gonią za firmą, a potem za wygodą własnych dzieci, a niestety w obecnych czasach jakość przestała ich w parze z firmą, a niewątpliwie idzie w parze z coraz wyższymi cenami :baffled:.
 
Do góry