reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

NAJŚMIESZNIEJSZE I NAJDZIWNIEJSZE ZACHCIANKI W CIĄŻY

Tatoonie

Aktywna w BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Proponuję zacząć wątek, taki dla śmiechu ;D
wypiszcie dzieczyny wasze najdziwniejsze zachcianki jakie Was dopadły w ciąży... co Wy na to? będzie się można troszkę porechotać... :laugh:

reklama

SylwiaZ

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Widzę, że wszystkie nasze zachcianki nie są śmieszne.
Poważne sprawy i już.

DziOObek

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
no to ja pierwsza mnie sie chce papierosa :) a nigdy nie palilam no kiedys tam podpalalam jak ide do sasiada to biore mu papierosa z paczki i wacham a pali takie lodowe ice :)

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Ja w sumie nie miałam zachcianek-raz tylko bigos-ale to nie jest śmieszna zachcianka ;D chyba,..

Tatoonie

Aktywna w BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
mnie się zdażyło wciągnąć śledzia i koniecznie musiałam go popić colą, dopiero po pół godzince popiłam mleczkiem....i było pycha :D

Abi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja jadłam sledzie w occie i zagryzałam...czekoladą. Mój mąż nie mógł na to partrzeć :laugh:

SylwiaZ

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Ja na pocątku wcinałam żelki, misie Haribo - jedyne słodycze, które jako tako znoszę. Ale ja wiem, czy to dziwne...

DziOObek

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
mnie sie zachcialo mozna powiedziec dostalam wielkiego smaka na ciastko w-z jak bylam w piekarni kupilam 3 dla kazdego pojednym :)
chlopcy sie zajadali ,a mnie strasznie nie smakowalo ,wiec poszlismy na spacerek i w drugiej cukierni zakupilam nastepne bylo jeszczegorsze oczywiscie w moim mniemaniu podobno ,experymentalnie maza pojechal do najlepszej cukierni w miescie po w-z dla zonki :) tam zawsze byly i pewnie sa do dzisiaj najlepsze w-z ale ta tez nie bylo to co chcialam (wszsytko dzialo sie przedwczoraj) ta wuyzetka tak za mna chodzila a raczej chodzi do dzisiaj ze wczoraj postanowilam wlasnorecznie upiec wuzetke wiecie co samemu to samemu :)
upieklam blache :) ale to te nie bylo to co chcialam .
wiec taki wniosek ze probowalam wszsytkiego i dalej mam zachcianke na wuzetke :)

reklama

bata

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
moja najlepsza kompozycja to bigos przegryzany truskawkami z cukrem i śmietaną,mąż nie wierzył że to wcale nie stanowi mieszanki wybuchowej, przeżyłam :laugh:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry