reklama

NAJŚMIESZNIEJSZE I NAJDZIWNIEJSZE ZACHCIANKI W CIĄŻY

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez Tatoonie, 30 Sierpień 2005.

1. Tatoonie

Tatoonie Zaangażowana w BB

Proponuję zacząć wątek, taki dla śmiechu ;D
    wypiszcie dzieczyny wasze najdziwniejsze zachcianki jakie Was dopadły w ciąży... co Wy na to? będzie się można troszkę porechotać... :laugh:

2. SylwiaZ

SylwiaZ Styczniowe mamy'06

Widzę, że wszystkie nasze zachcianki nie są śmieszne.
    Poważne sprawy i już.

3. reklama
  4. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

no to ja pierwsza mnie sie chce papierosa :) a nigdy nie palilam no kiedys tam podpalalam jak ide do sasiada to biore mu papierosa z paczki i wacham a pali takie lodowe ice :)

5. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Ja w sumie nie miałam zachcianek-raz tylko bigos-ale to nie jest śmieszna zachcianka ;D chyba,..

6. Tatoonie

Tatoonie Zaangażowana w BB

mnie się zdażyło wciągnąć śledzia i koniecznie musiałam go popić colą, dopiero po pół godzince popiłam mleczkiem....i było pycha :D

7. Abi

Abi Fanka BB :)

ja jadłam sledzie w occie i zagryzałam...czekoladą. Mój mąż nie mógł na to partrzeć :laugh:

8. karolla

karolla Fanka BB :)

a ja jadam gumę mambe non stop!!!

9. SylwiaZ

SylwiaZ Styczniowe mamy'06

Ja na pocątku wcinałam żelki, misie Haribo - jedyne słodycze, które jako tako znoszę. Ale ja wiem, czy to dziwne...

10. reklama
  11. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

mnie sie zachcialo mozna powiedziec dostalam wielkiego smaka na ciastko w-z jak bylam w piekarni kupilam 3 dla kazdego pojednym :)
    chlopcy sie zajadali ,a mnie strasznie nie smakowalo ,wiec poszlismy na spacerek i w drugiej cukierni zakupilam nastepne bylo jeszczegorsze oczywiscie w moim mniemaniu podobno ,experymentalnie maza pojechal do najlepszej cukierni w miescie po w-z dla zonki :) tam zawsze byly i pewnie sa do dzisiaj najlepsze w-z ale ta tez nie bylo to co chcialam (wszsytko dzialo sie przedwczoraj) ta wuyzetka tak za mna chodzila a raczej chodzi do dzisiaj ze wczoraj postanowilam wlasnorecznie upiec wuzetke wiecie co samemu to samemu :)
    upieklam blache :) ale to te nie bylo to co chcialam .
    wiec taki wniosek ze probowalam wszsytkiego i dalej mam zachcianke na wuzetke :)

12. bata

bata Styczniowe mamy'06

moja najlepsza kompozycja to bigos przegryzany truskawkami z cukrem i śmietaną,mąż nie wierzył że to wcale nie stanowi mieszanki wybuchowej, przeżyłam :laugh:

Poleć forum