reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NAJŚMIESZNIEJSZE I NAJDZIWNIEJSZE ZACHCIANKI W CIĄŻY

Tatoonie

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Lipiec 2005
Postów
79
Miasto
Poznań
Proponuję zacząć wątek, taki dla śmiechu ;D
wypiszcie dzieczyny wasze najdziwniejsze zachcianki jakie Was dopadły w ciąży... co Wy na to? będzie się można troszkę porechotać... :laugh:
 
reklama
no to ja pierwsza mnie sie chce papierosa :) a nigdy nie palilam no kiedys tam podpalalam jak ide do sasiada to biore mu papierosa z paczki i wacham a pali takie lodowe ice :)
 
mnie się zdażyło wciągnąć śledzia i koniecznie musiałam go popić colą, dopiero po pół godzince popiłam mleczkiem....i było pycha :D
 
ja jadłam sledzie w occie i zagryzałam...czekoladą. Mój mąż nie mógł na to partrzeć :laugh:
 
Ja na pocątku wcinałam żelki, misie Haribo - jedyne słodycze, które jako tako znoszę. Ale ja wiem, czy to dziwne...
 
mnie sie zachcialo mozna powiedziec dostalam wielkiego smaka na ciastko w-z jak bylam w piekarni kupilam 3 dla kazdego pojednym :)
chlopcy sie zajadali ,a mnie strasznie nie smakowalo ,wiec poszlismy na spacerek i w drugiej cukierni zakupilam nastepne bylo jeszczegorsze oczywiscie w moim mniemaniu podobno ,experymentalnie maza pojechal do najlepszej cukierni w miescie po w-z dla zonki :) tam zawsze byly i pewnie sa do dzisiaj najlepsze w-z ale ta tez nie bylo to co chcialam (wszsytko dzialo sie przedwczoraj) ta wuyzetka tak za mna chodzila a raczej chodzi do dzisiaj ze wczoraj postanowilam wlasnorecznie upiec wuzetke wiecie co samemu to samemu :)
upieklam blache :) ale to te nie bylo to co chcialam .
wiec taki wniosek ze probowalam wszsytkiego i dalej mam zachcianke na wuzetke :)
 
reklama
moja najlepsza kompozycja to bigos przegryzany truskawkami z cukrem i śmietaną,mąż nie wierzył że to wcale nie stanowi mieszanki wybuchowej, przeżyłam :laugh:
 
Do góry