reklama

najszybszy i najlepszy laktator

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez mari88, 9 Grudzień 2012.

1. mari88

mari88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polećcie mi jakiś dobry laktator :) Żeby szybko i łatwo szło nim odciągać pokarm. Miałam laktator ręczny z takim tłokiem do odciągania, ale nie było to zbyt wygodne i szybkie. Poza tym sporo mleka rozlewało się na boki... Słyszałam, że avent jest w miarę dobry, ale może coś doradzicie?

2. sasanka1

sasanka1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tylko medela ja mam mini electric ciagnie jak ta lala polecam

3. reklama
  4. styna26

styna26 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. saffi

saffi Mamusia Weroniki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Medela, drogi ale wart swojej ceny. Dzięki niemu po cc rozbujałam swoją laktację.

6. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja miałam Medelę ręczną-polecam ;) Dobra była!!!!Nie narzekałam! Ciągnęła i nic się nie marnowało ;) i nie musiałam się męczyć by coś z siebie wycisnąć. Było okay.

7. KasiaP-P

KasiaP-P Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak tylko przeczytałam temat to wiedziałam że wszyscy będą pisać o medeli mini electric, niestety u mnie się nie sprawdziła - leciało wolniej niż przy medeli ręcznej z tłokiem, do tego po 2 tygodniach popękały mi brodawki i mleko leciało z krwią, tak więc dla mnie ten zakup był jednym z gorszych, bo miałam już medelę ręczną i była lepsza i przede wszystkim delikatniejsza od tej elektrycznej, niestety pani od laktacji doradziła mi elektryczną i dałam się namówić... Ale wiem że jestem w ogromnej mniejszości więc pewnie moja opinia nie jest zbyt przydatna, widocznie mi akurat nie pasuje ten laktator.

8. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja polecam laktator firmy avent!!! a odciagalam codziennie po kilkanascie razy i sprawdzil sie u mnie na szostke z plusem

9. mari88

mari88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a z ręcznych (wiadomo-tańsze) to co bardziej polecacie: medela, avent czy canpol? czy może jeszcze inny?
    czy te elektryczne faktycznie lepiej i szybciej ściągają?

10. reklama
  11. saffi

saffi Mamusia Weroniki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja miałam tylko elektryczny, wiec na temat ręcznego się nie będę wypowiadać. Tak jak pisałam wyżej, medela mini electric dla mnie rewelacja, innych nie próbowałam. Koleżanka miała lovi elektryczny i narzekała na niego, bo nie ciągnął tak jak powinien.

12. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Marii mi siostry przysłały ręczny Medeli i ten się zaadoptował, innego nie miałam. Byłam zadowolona. Wiem, że siostry kupiły mi taki właśnie, bo poleciły im koleżanki. U mnie też się sprawdził.

Poleć forum