reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najszybszy i najlepszy laktator

mari88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2011
Postów
162
Polećcie mi jakiś dobry laktator :) Żeby szybko i łatwo szło nim odciągać pokarm. Miałam laktator ręczny z takim tłokiem do odciągania, ale nie było to zbyt wygodne i szybkie. Poza tym sporo mleka rozlewało się na boki... Słyszałam, że avent jest w miarę dobry, ale może coś doradzicie?
 
reklama
Ja miałam Medelę ręczną-polecam ;) Dobra była!!!!Nie narzekałam! Ciągnęła i nic się nie marnowało ;) i nie musiałam się męczyć by coś z siebie wycisnąć. Było okay.
 
Jak tylko przeczytałam temat to wiedziałam że wszyscy będą pisać o medeli mini electric, niestety u mnie się nie sprawdziła - leciało wolniej niż przy medeli ręcznej z tłokiem, do tego po 2 tygodniach popękały mi brodawki i mleko leciało z krwią, tak więc dla mnie ten zakup był jednym z gorszych, bo miałam już medelę ręczną i była lepsza i przede wszystkim delikatniejsza od tej elektrycznej, niestety pani od laktacji doradziła mi elektryczną i dałam się namówić... Ale wiem że jestem w ogromnej mniejszości więc pewnie moja opinia nie jest zbyt przydatna, widocznie mi akurat nie pasuje ten laktator.
 
Ja polecam laktator firmy avent!!! a odciagalam codziennie po kilkanascie razy i sprawdzil sie u mnie na szostke z plusem
 
a z ręcznych (wiadomo-tańsze) to co bardziej polecacie: medela, avent czy canpol? czy może jeszcze inny?
czy te elektryczne faktycznie lepiej i szybciej ściągają?
 
Ja miałam tylko elektryczny, wiec na temat ręcznego się nie będę wypowiadać. Tak jak pisałam wyżej, medela mini electric dla mnie rewelacja, innych nie próbowałam. Koleżanka miała lovi elektryczny i narzekała na niego, bo nie ciągnął tak jak powinien.
 
reklama
Marii mi siostry przysłały ręczny Medeli i ten się zaadoptował, innego nie miałam. Byłam zadowolona. Wiem, że siostry kupiły mi taki właśnie, bo poleciły im koleżanki. U mnie też się sprawdził.
 
Do góry