reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najszybszy i najlepszy laktator

Podczas karmienie piersią laktator jest niesłychanie przydatny.
Dzięki niemu możemy np. wyrwać się z domku

Ja szczerze mogę polecić laktator LOVI Prolactis lovi.pl/pl/produkty
To laktator dwufunkcyjny, czyli ręczny i elektryczny w jednym.
Ma świetne funkcje, które umożliwiają ściągnięcie więcej mleka w krótszym czasie
Mi się super sprawdza!!!!
Szybko i dokładnie ściąga mleczko:-)

A tu możecie przeczytać więcej na jego temat, jak mi się sprawdził, co jest fajne, jak działa:
recenzje.wrolimamy.pl/produkt/laktator-lovi-prolactis/
 
reklama
Lovi mnie ratuje, mam go od kilku dni. Na początku ściągałam zaledwie 30 ml (!!!) z obu piersi, teraz dochodzę do 50 ml i mam nadzieję, że w końcu uda się bez trudu "udoić" ze 100 ml, wtedy będę przeszczęśliwa! :-D :sorry:



Citrus, i jak? Udało się więcej? Jestem ciekawa, bo nie wiedziałam, że laktatorem można aż tak zadziałać. Też mam LOVI, używam go dla wygody, żebym mogła czasem wyjść itp. Szczególnie, że już niedługo wracam do pracy... Mam nadzieję, że wtedy laktacja u mnie się nie zatrzyma, bo karmić będę może raz, dwa dziennie, a reszta to mleko odciągane z butelki.
 
Ja mam dwa, Avent ręczny i Medela mini elektryczna. Avent był ok ale na początku, później odciąganie ręcznym było męczące. Medela spisała się znakomicie, także polecam.
 
Przyłączam się do fanek LOVI. :) Namówiona na tym forum, też przetestowałam i jest świetny. To taki sprzęt, którego po prostu chce się używać.
 
Mnie Medela mini electric zawiodła. Miała mały ciąg i generalnie niewiele nią ściągałam. Na początku karmienia musiałam trochę pobudzić piersi, no i medela nie dała rady. Ale Lovi... ściąga szybko, delikatnie dzięki masującej wkładce. Rewelacja. No i cenowo też wygrywa :tak:
 
Zgadzam się z poprzedniczką:) Rzeczywiście LOVI prolactis się spisuje na medal. Trochę się zastanawiałam i niby szukalam opinii i porad, ale i tak wiedziałam, że go chciałam :) No i nie żałuję. Pomaga naprawdę. Teraz używam do wyjść z domu. Mama też musi mieć życie poza domemm, a lektator to w takich sytuacjach błogosławieństwo:D
 
Ja nie mam porównania z innymi laktatorami - ale to chyba tylko świadczy o tym, że LOVI spisuje się super czy to w wersji elektrycznej, czy tez ręcznej (super, że są obie możliwości).
 
reklama
Ja tez mam lovi prolactis i jestem zadowolona. Ściaga bezboleśnie i można nastawić siłę (opcja dla delikatniejszym mam). A i nie budzi domownikow.

Mam tez pytanie - Po jakim czasie najdłużej podałyście ściągnięty pokarm? Czy to prawda, ze mozna nawet po tygodniu spokojnie nakarmić dziecko zamrożonym mlekiem?
 
Do góry