reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najszybszy i najlepszy laktator

No niby tak, szefa akurat mam fajnego, dlatego mogę też teraz pracować w domu :) ale niestety czasami jakieś spotkania w firmie muszą się odbyć.
Zresztą zdarza mi się zostawić dziecko u rodziców, wtedy mleko też zostawiam mojej mamie.
Wiadomo jednak, psychika już zaczyna mi inaczej pracować, oby tylko to nie zadziałało na laktację hehe :)
 
reklama
Ja używam Lovi prolactis elektrycznego i jestem zadowolona bo ściąga bez problemu i nie bolą mnie przy tym piersi. ma regulację siły ssania wiec można dostosować do potrzeb, dodatkowo jest opcja stymulacji brodawki co też ułatwia ściąganie. Jest wersja ręczna ale jesli chodzi o wygodę lepszy elektryk :)
 
ja używała ręcznego laktatora baby ono. Był to mój drugi laktator ponieważ pierwszy miałam po siostrze i okazał się już zły, bardzo ciągnął piersi i podrażniał je. Nowy był całkiem inny dobrze zbierał pokarm i był dosyć delikatny
 
Ja obecnie uzywam laktatora Lovi Prolactis elektrycznego.Jestem z niego zadowolona pracuje cicho.Moze byc i laktatorem elektryczny i laktatorem recznym.Zapamietuje sile i rytm ssania,odmierza czas odciagania pokarmu.Zawiera akcesoria do przechowywania pokarmu.Ma 8stopniowa regulacje odciagania pokarmu.Zawiera nakladki masujace co jest wazne przy poranionych na poczatku karmienia piersia sutkow.Spakowany w poreczna kosmetyczke moze byc praktycznie przewozony bez stresu ze sie uszkodzic :tak:
 
Z reka na sercu polecam ci laktator lovi prolacis, ktorego testuje blisko miesiac czasu. Sciagam mleko na noc by nie musiec karmic dzieciatka w nocy tylko podgrzewamy butle i tatus sie zajmuje synkiem :) dziala szybko, miekka masujaca nasadka sprawia, ze odciaganie pokarmu jest przyjemne. Nie trzeba sie wyginac by uzupelnic butelke mlekiem, zadne pochylanie sie czy dociskanie do piersi. Prosty w obsludze laktator podlacza sie do kontaktu i robi za nas cala robote, polecam.
 
Mam porównanie laktatora ręcznego i elektrycznego i tylko elektryczny. Wygoda niesamowita.
Z laktatorów elektrycznych jak większość tu dziewczyn mogę polecić Lovi Prolactis którego również mam przyjemność testować :) Jest szybki i bezboleśnie odciąga pokarm czyli dwie najważniejsze funkcje spełnione. Ma zasilanie zarówno na prąd, na baterie a w razie czego można go zamienić na ręczny. Jest mały gabarytowo dzięki czemu nie przewraca się gdy go postawimy. Butelka Lovi nie matowieje po myciu. Całość jest spakowana w fajną kosmetyczke dzięki czemu wszystko ma swoje miejsce i jest poręczne.
 
Niezastąpiony przy karmieniu piersią. Pomoże przy braku pokarmu jak i jego nawale. W skład zestawu wchodzi:
- panel sterowania laktatora
- butelką Lovi 150 ml
- rączka do odciągania manualnego
- zestaw do przechowywania pokarmu
- zasilacz sieciowy
- torba na pasek
- zapasowe akcesoria
- przewodnik po karmieniu piersią
- instrukcja obsługi
- wkładki laktacyjne.
Brakuje mi smoczka do butelki i trochę głośno chodzi podczas nocnej ciszy, ale regulacja siły ssania i tryb stymulacji mi to rekompensuje.
 
Chociaż jestem mamą od niedawna, bardzo polecam laktator lovi prolactis. Ratuje mi laktacje dzięki funkcji stymulacji, która przez 2 minuty bardzo ładnie wyciąga mi sutek dzięki czemu moje dziecko potrafi złapać pierś. Fajna jest tez możliwość dostosowania mocy ssania do potrzeb i komfortu mam, dzięki czemu odciaganie pokarmu odbywa sie w sposób bezbolesny. Co prawda mógłby chodzić nieco ciszej, aczkolwiek to i tak niewielka wada przyrównując do tego co dzięki takiemu urządzeniu można uzyskać.
 
Moja przygoda z laktatorem trwała krótko. Miałam dwa - sisy baby i lovi prolactis . W lovi podpasował mi bardziej ręczny, który jest w zestawie. ściągał szybko i bez problemu i nawet nie musiałam jakoś mocno tą pompką się namachać :-)
Elektryczny lovi sprawiał mi ból choć przyznam, że świetnie pobudzał brodawki i ssał jak dziecko :-)
Sisi baby elektryczny jak dla mnie, lepszy niż lovi elektryczny ale lovi ręczny polecam :-)
 
reklama
U mnie najlepiej sprawdza się medela lactina electric plus :tak: mam elektryczny z canpolu ale sporo mniej wyciąga, niestety medela wypożyczona :dry:
 
Do góry